Mistrzowie z Krakowskiej Akademii Taekwondo

Źródło: krakow.pl
Dodano: 02.09.2024
Share
Udostępnij

Wygrali wszystkie walki 3:0 i nie pozostawili żadnych wątpliwości, kto jest najlepszy. Zawodnicy Krakowskiej Akademii Taekwondo Karol Kruk i Kalina Polak zostali mistrzami świata w formule lightcontact podczas Mistrzostw Świata Kickboxing WAKO w Budapeszcie. Zawody zakończyły się 31 sierpnia.

Karol Kruk zajął pierwsze miejsce w kategorii junior do 89 kg, natomiast Kalina Polak – kadet starszy do 49 kg. Oboje od wielu lat trenują Krakowskiej Akademii Taekwondo, gdzie szlifują swoje umiejętności i rozwijają sportową karierę. Ich wytrwałość i ciężka praca przyniosły już wiele sukcesów.

Karol Kruk to mistrz Polski taekwondo ITF, mistrz Polski kickboxing junior, wicemistrz świata taekwondo ITF junior, wicemistrz świata kickboxing kadet oraz mistrz Europy taekwondo ITF junior.

Kalina Polak to natomiast wicemistrzyni Polski kickboxing oraz wicemistrzyni Polski taekwondo ITF. Stanęła także na najniższym stopniu podium podczas mistrzostw świata kickboxing kadet.