Reklama

Biznes

50. numer magazynu VIP Biznes&Styl. Marszałek Władysław Ortyl o nas

Spisała Aneta Gieroń
Dodano: 01.01.2017
30642_ortyl_1
Share
Udostępnij
Witamy Nowy Rok 2017, kończąc niezwykły, jubileuszowy czas naszej gazety. W 2008 roku jako pierwsi na Podkarpaciu zadebiutowaliśmy z magazynem opinii i cały grudzień 2016 roku świętowaliśmy 50. numer naszej gazety. Gdy zaczynaliśmy, nie było autostrady A4 łączącej Podkarpacie ze światem, nowego terminala w Jasionce, mostu Mazowieckiego w Rzeszowie, Galerii Beksińskiego w Sanoku, imponującego CWK i Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego "Aeropolis" w Jasionce, Karpackiej Troi i wielu innych obiektów oraz miejsc, które dziś definiują Podkarpacie. Przy okazji tak ważnego dla nas jubileuszu, zaprosiliśmy osoby, które przez te lata gościły na naszych łamach, by zechciały w kilku słowach przypomnieć naszą historię, spotkanie z VIP Biznes&Styl. Wspomnienia kończy Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.
 
Gdy debiutował nasz magazyn, Władysław Ortyl był senatorem. W 2013 roku został marszałkiem województwa, a tym samym jednym z najważniejszych polityków w regionie. W 2013 roku zdobył też statuetkę VIP Polityka  przyznawaną przez nasz magazyn dla najbardziej wpływowego polityka na Podkarpaciu.

Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego:
 
Magazyn VIP Biznes&Styl wypełnił istotną lukę na rynku wydawniczym naszego regionu. Gdy powstawał, nie brakowało opinii, że tu, na Podkarpaciu nie ma miejsca na taką gazetę. To myślenie okazało się błędne. Magazyn bardzo dobrze funkcjonuje, bo przedsięwzięcie od strony biznesowej było dobrze przygotowane, a publikowane artykuły są na wysokim poziomie. Muszę też wspomnieć o wysokiej jakości zdjęć. Pojawić się na łamach VIP-a to już swego rodzaju splendor. Dla mnie jako marszałka województwa istotny jest fakt, że VIP promuje zarówno walory turystyczne województwa jak i przedsiębiorcze. Wadą VIP-a jest fakt, że ukazuje się co dwa miesiące, a nie co miesiąc. Życzę redakcji kolejnych udanych numerów, ciekawych tematów i… przeobrażenia w miesięcznik. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy