Reklama

Biznes

Brian Tracy – ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego

Artykuł sponsorowany
Dodano: 24.05.2024
Brian Tracy – ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego
Brian Tracy – ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego
Share
Udostępnij

Brian Tracy to znany kanadyjsko-amerykański mówca motywacyjny oraz autor licznych tekstów dotyczących samorozwoju. Warto przyjrzeć się bliżej jego życiorysowi i publikacjom, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

 

Brian Tracy – życiorys

Brian Tracy urodził się 5 stycznia 1944 roku w Charlottetown na Wyspie Księcia Edwarda w Kanadzie. Studiował na Uniwersytecie Alberty w Edmonton, Albercie. W 1984 roku założył Brian Tracy International, firmę, której jest prezesem i dyrektorem generalnym. Jego działalność skupia się głównie na szkoleniach dotyczących rozwoju osobistego i organizacyjnego. Tracy stawia sobie za cel pomaganie ludziom w osiąganiu ich celów osobistych i biznesowych w sposób szybszy i łatwiejszy, niż kiedykolwiek mogli sobie wyobrazić.

Brian Tracy odniósł znaczące sukcesy w wielu dziedzinach, takich jak sprzedaż, marketing, inwestycje, działalność deweloperska, dystrybucja nieruchomości, import oraz doradztwo w zakresie zarządzania. Jego doświadczenie i wiedza przyniosły mu uznanie na całym świecie. Tracy doradzał ponad 1000 firmom i przemawiał do ponad 5 000 000 osób podczas około 5 000 rozmów i seminariów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz w 70 innych krajach. Jako główny mówca i lider seminariów, każdego roku przemawia do ponad 250 000 osób.

Prywatnie Brian Tracy jest szczęśliwym mężem Barbary Tracy, z którą ma czworo dzieci. Aktywnie angażuje się w działalność na rzecz społeczności lokalnej i spraw krajowych. Jest prezesem trzech firm z siedzibą w Solana Beach w Kalifornii.

Brian Tracy – książki

Brian Tracy – https://www.grubytom.pl/brian-tracy,a2134433921 jest autorem ponad 80 książek, które zostały przetłumaczone na dziesiątki języków. Jego popularne tytuły to między innymi „Zarabiaj tyle, ile jesteś wart. Zmaksymalizuj swoje przychody już teraz”, „Zjedz tę żabę! 21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania”, „Pocałuj tę żabę! 12 metod zamiany problemów w sukcesy – w pracy i w życiu prywatnym”, „Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny” oraz „Nawyki warte miliony. Jak nauczyć się zachowań przynoszących bogactwo”.

Oprócz książek, Tracy stworzył i wyprodukował ponad 300 programów edukacyjnych w formie audio i wideo. Jego najbardziej znany program, „Psychologia osiągnięć”, stał się światowym bestsellerem i został przetłumaczony na ponad 28 języków.

Wiele publikacji Briana Tracy’ego jest dostępnych również w języku polskim i można je znaleźć w polskich księgarniach. Te książki są doskonałym wyborem dla osób, które chcą poprawić swoje wyniki w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego, korzystając z praktycznych i celnych porad. Dlatego też jego prace stały się jednymi z najpopularniejszych w dziedzinie rozwoju osobistego.

Więcej informacji na temat Briana Tracy’ego można znaleźć na jego stronach internetowych oraz w przygotowanych przez niego publikacjach. Jego bogata oferta edukacyjna i motywacyjna stanowi cenne źródło wiedzy i inspiracji dla milionów ludzi na całym świecie.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy