Reklama

Lifestyle

Wrzuć bezpieczny bieg! – spotkanie edukacyjne

opracowanie Paulina Lubaś
Dodano: 08.07.2015
20984_Wrzuc-bezpieczny-bieg
Share
Udostępnij
Rajdowe symulatory, pokaz sprzętu policyjnego oraz warsztaty dla najmłodszych – takie i wiele innych atrakcji czeka na gości Centrum Handlowego Auchan Krasne. W najbliższy weekend odbędzie się spotkanie edukacyjne „Wrzuć bezpieczny bieg”, podczas którego każdy dowie się, jak bezpiecznie poruszać się na drodze. 
 
Przed wyruszeniem w wakacyjną podróż warto przypomnieć sobie podstawowe zasady ruchu drogowego oraz bezpiecznej i mądrej jazdy samochodem. Idealną ku temu okazją będzie spotkanie edukacyjne „Wrzuć bezpieczny bieg”.
 
Podczas konsultacji z policjantami każdy dowie się, jak prawidłowo zachować się na drodze, jak dostosować prędkość do warunków jazdy, a także jakie prawa przysługują pieszym. Zaprezentowany zostanie również sprzęt policyjny oraz ratowniczy. Z kolei symulator WRC będzie jedyną okazją, aby bez konsekwencji dodać gazu i obudzić w sobie motoryzacyjne emocje.
 
Na najmłodszych uczestników czekają warsztaty dotyczące zasad ruchu drogowego. Dzięki specjalnym matom edukacyjnym maluchy poznają znaki drogowe oraz dowiedzą się, jak być bezpiecznym na drodze. Organizatorzy przygotowali  również liczne zabawy i konkursy, w których do zdobycia będą praktyczne odblaskowe gadżety. 

Akcja „Wrzuć bezpieczny bieg” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Krasne koło Rzeszowa w sobotę, 11 lipca, w godz. 11 – 18 oraz w niedzielę, 12 lipca, w godz. 11 – 17. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy