Reklama

Lifestyle

Nowe połączenie z Jasionki. Od września do Mediolanu

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 28.06.2024
Mediolan. Fot. Pixabay
Mediolan. Fot. Pixabay
Share
Udostępnij

Od 10 września dwa razy w tygodniu (we wtorki i w soboty) liniami Wizz Air będzie można polecieć z Jasionki do Mediolanu. To drugi włoski kierunek z podrzeszowskiego lotniska.

Bezpośrednie rejsy z Rzeszowa do Mediolanu w sezonie zimowym oferował LOT. Teraz trasę przejmuje Wizz Air, który w Jasionce operuje od 2020 roku. Lot trwać będzie nieco ponad dwie godziny. We wtorki i soboty Airbusy wylatywać będą z portu Malpensa (największe z trzech lotnisk aglomeracji Mediolanu) o 14.05, przylot do Jasionki zaplanowany jest na 16.10. Po krótkim postoju samolot wystartuje z lotniska im. Rodziny Ulmów o 16.45, by zameldować się w Italii o 18.55.

Loty z Jasionki do Mediolanu

– Jesteśmy zdeterminowani, aby oferować naszym polskim pasażerom przystępne cenowo i wygodne możliwości podróżowania, aby mogli odkrywać kolejne niesamowite miejsca mówi Sasha Vislaus, menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

– Włochy rewelacyjnie sprawdzają się w przypadku Rzymu, dokąd latają prawie pełne samoloty, a Mediolan to miasto nie tylko turystyki, ale też sportu, mody i biznesu, więc możemy spodziewać się dużego zainteresowania tym kierunkiem przez cały roktwierdzi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Mediolan to 29. kierunek dostępny z Rzeszowa w sezonie letnim. Ceny biletów na tej trasie zaczynają się od 109 zł i są już dostępne na stronie wizzair.com.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy