Reklama

Lifestyle

W sobotę bazarek ekologiczny w Rzeszowie

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 28.06.2024
Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie. Fot. Pixabay
Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie. Fot. Pixabay
Share
Udostępnij

Świeże owoce i warzywa, regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, ciasta, ekologiczne przetwory – to wszystko będzie można kupić sobotę w Parku Papieskim w Rzeszowie. Wystawcy i sprzedawcy rozłożą swoje stanowiska w rejonie parkingu przy parku.

Sprzedawane wyroby pochodzą od różnych lokalnych producentów. Na rzeszowskim bazarku pojawia się zazwyczaj nawet 100 wystawców z regionu. Oferowane przez nich produkty są świeże, smaczne, ekologiczne i zdrowe.

Rzeszowianie polubili Podkarpacki Bazarek

W jednym miejscu można kupić wszystko: od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, nasadzenia do ogrodu, po oryginalne rękodzieło wprost od producentów.

– Po frekwencji widać, że nasz  Podkarpacki Bazarek, przypadł do gustu rzeszowianom, którzy bardzo chętnie robią tam zakupy – mówi Krystyna Stachowska, pełnomocnik prezydenta Rzeszowa ds. Społecznych, Kultury i Oświaty.

6. już Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 29 czerwca, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej) w godz. 8:00 – 14:00. Samochody można zostawić na parkingu hipermarketu E. Leclerc. Targ organizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Urząd Miasta Rzeszowa.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy