Reklama

Lifestyle

Test wiedzy o Rzeszowie. Przez internet i z nagrodami

Alina Bosak
Dodano: 18.01.2023
70956_miasto
Share
Udostępnij
W środę 18 stycznia o godz. 18 odbędzie się Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie. Organizowany jest na stronie rzeszow.wyborcza.pl. Miasto Rzeszów jest partnerem wydarzenia. Udział nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Wygra ten, kto najlepiej i w najkrótszym czasie odpowie na 60 pytań. 

Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie odbędzie się w stolicy Podkarpacia po raz kolejny i mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, także uczestnicy poprzednich edycji (oprócz laureatów). W środę o godz. 18. na stronie internetowej gazeta.rzeszow.pl udostępniony zostanie link do quizu z pytaniami. Będzie ich 60 i będą mieć formę zamkniętą. Odpowiedzieć na nie trzeba w ciągu maksymalnie 30 minut, bo w regulaminie jest informacja, że odpowiedzi będzie można przesyłać do godz. 18.30.
 
Pytania będą dotyczyć historii i współczesności, ciekawostek, ludzi i wydarzeń.
 
Wygra osoba, która będzie miała najwięcej poprawnych odpowiedzi, a w przypadku jednakowej liczby punktów o wyższej pozycji zadecyduje krótszy czas pisania testu.

Nagrody pieniężne wynoszą w sumie 6 tys. zł. Laureat pierwszego miejsca otrzyma 3 tys. zł, drugiego – 2 tys. zł, a trzeciego – 1 tys. zł. To kwoty brutto, od których zostanie potrącony podatek. Dla laureatów przewidziano również nagrody rzeczowe.
 
Symboliczne, uroczyste wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas finału WOŚP, który odbędzie się 29 stycznia w Rzeszowie.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy