Reklama

Lifestyle

W sobotę w Rzeszowie kongres dla kobiet. Będzie Joanna Mucha

Opracowanie Alina Bosak
Dodano: 24.11.2021
58045_mucha
Share
Udostępnij
Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój to tegoroczna nazwa kongresu, na który zaprasza Fundacja Prawnikon i Podkarpacka Rada Programowa Kobiet, we współpracy z miastem Rzeszów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 listopada, w Instytucie Muzyki przy ul. Dąbrowskiego.  
 
Odbudowanie relacji społecznych po długotrwałym czasie pandemii, która sprawiła, że odsetek osób cierpiących na depresję osiągnął poziom najwyższy od 100 lat, to jeden z głównych celów kongresu dla kobiet, który odbędzie się w Rzeszowie. 
 
Ten i inne tematy zostaną poruszone podczas paneli dyskusyjnych, w których weźmie udział wiceprezydent Rzeszowa Krystyna Stachowska, posłanki: Joanna Mucha, Anita Kucharska- Dziedzic, Małgorzata Prokop-Paczkowska, mistrzyni świata w karate Marta Niewczas, a także mentorki: Justyna Carmo i Dorota Puzio. Debaty natomiast poprowadzą panowie: dr n. med. Witold Mazur, Mirosław Nowak, Dominik Łazarz oraz Waldemar Ruszel. 
 
Inicjatorki wydarzenia: Patricia Mitro – przewodnicząca Podkarpackiej Rady Programowej Kobiet oraz Magdalena Koryl – Pełnomocniczka Kobiet na Podkarpaciu, podkreślają, że Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój to wydarzenie life-coachingowe, służące sieciowaniu kobiet, nawiązywaniu współpracy, nabywaniu nowych kompetencji i umiejętności. Skierowane jest do wszystkich pań, z dużych i małych miast, niezależnie od poglądów, wieku czy zawodu. 
 
Spotkaniu towarzyszą dodatkowe atrakcje: pokaz mody, występy artystyczne oraz smakowite przekąski.
 
Na kongres zarejestrowało się już ponad 300 kobiet. 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy