Reklama

Lifestyle

Mali artyści na start! Rusza coroczny konkurs plastyczny dla dzieci

Artykuł sponsorowany
Dodano: 25.10.2021
57030_auchan-konkurs_2021_zdjecie_750x400px-resizer-750q75
Share
Udostępnij
„Mój wymarzony przyjaciel zwierzak”, „Kim chciałbym zostać, gdy dorosnę”, „Rodzinna podróż marzeń” – to tematy prac plastycznych, które do 19 listopada można zgłaszać do kolejnej edycji konkursu „Mali artyści na start”. Jury oceni pomysł i wykonanie, a na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Handlowe Auchan Krasne. 

„Spełniamy marzenia” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu. Może wziąć w nim udział każdy mały artysta, który nie ukończył jeszcze 6. roku życia. Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Mój wymarzony przyjaciel zwierzak”, „Kim chciałbym zostać, gdy dorosnę” lub „Rodzinna podróż marzeń”.  

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, gdy planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną wyeksponowane w powiększonym formacie podczas finału konkursu, który odbędzie się 4 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne i będzie ważną częścią spotkania mikołajkowego. 
 
 
Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną. 

Jury konkursu czeka na prace do 19 listopada 2021 roku. Należy je wysłać pocztą lub przekazać osobiście na adres: SAGIER ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy. Do przesyłki należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie internetowej organizatora konkursu Centrum Handlowego Auchan Krasne. Jest tam również dostępny regulamin konkursu. 
 
 
Karta Zgłoszeniowa

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 4 grudnia 2021 roku w Centrum Handlowym Auchan Krasne, podczas spotkania mikołajkowego. Tego dnia dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach świątecznych i spotkać się ze świętym Mikołajem.

INFORMACJE DODATKOWE:
O Centrum Handlowym Auchan Krasne:
Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari, Media Expert oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast w sąsiedztwie centrum znajdują się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 

Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na ponad 1400 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi. Znajdują się na nim dwie ładowarki samochodów elektrycznych sieci GreenWay. Do centrum handlowego można dojechać również korzystając z bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 

O Nhood Polska:
Nhood Polska zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 40 tys. mkw. w 27 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Więcej informacji na www.nhood.pl oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska. 

O Ceetrus Polska:
Ceetrus Polska jest właścicielem 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 230 ha terenów inwestycyjnych. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy