Reklama

Lifestyle

Targi Ślubne Wedding Day już 5 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie – bilety online taniej!

AC
Dodano: 05.01.2023
70599_tyt_-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Ruszyła przedsprzedaż biletów na największe podkarpackie targi ślubne. Przez kilka dni  można je kupić w przedsprzedaży online w promocyjnej cenie – 14,99 zł. Cena regularna to 25 zł. W programie wydarzenia autorskie pokazy mody ślubnej, prezentacje ofert firm branży ślubnej i weselnej oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Targi Ślubne Wedding Day odbędą się 5 lutego (niedziela) w Centrum Widowiskowo-Sportowym Hala Podpromie w Rzeszowie. To już dziewiętnasta edycja wydarzenia organizowanego przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i firmę Sagier. 


– To największe targi branży ślubnej na Podkarpaciu. W jednym miejscu gromadzą dziesiątki firm, których oferta interesuje pary planujące śluby i wesela. Do grona wystawców zapraszamy salony sukien ślubnych i wieczorowych oraz mody męskiej, restauracje, studia fotograficzne, wypożyczalnie limuzyn, biura podróży i wiele innych. W tym roku podczas targów zwraca uwagę m.in. bogata oferta jubilerów, firm dekoratorskich, cukierni i lokali weselnych. W programie są autorskie pokazy mody ślubnej i wieczorowej – na scenie pojawią się piękne modelki w wyjątkowych kreacjach – wymienia Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w firmie MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.


– Każdy bilet wstępu na targi Wedding Day to przepustka do licznych konkursów, w których wygrać można bony na zakup sukien ślubnych, obrączek czy realizację sesji zdjęciowych. To także okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, jakie obowiązują przy organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych.

Rabaty i upusty dla gości targów przygotowują także poszczególni wystawcy. Cukiernie zapraszają zaś na degustacje weselnych słodkości. Wszystkiego będzie można popróbować w godzinach otwarcia targów, od 10.00 do 17.00. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie MTR Międzynarodowych Targów Rzeszowskich. Także te dotyczące cen. Bilet w kasie targów będzie kosztował 25 zł, ale przez kilka najbliższych dni stycznia  można go kupić sporo taniejcena w przedsprzedaży to tylko 14,99 zł.

Tani bilet w cenie 14,99 zł można nabyć poprzez platformę internetową. Czas promocji jest ograniczony.

Filmy i zdjęcia z poprzednich edycji Targów Ślubnych: https://targirzeszowskie.pl/pl/targi-slubne-poprzednie-edycje/

 
 
 

Serdecznie zapraszamy do grona Wystawców!

Firmy zainteresowane rezerwacją stoiska lub działaniami promocyjnymi podczas 19. Targów Ślubnych Wedding Day prosimy o kontakt z:

Monika Sztaba-Ćwiąkała
Senior Project Manager
+48 515 897 364
monika@targirzeszowskie.pl

Aurelia Wach
Project Manager
+48 515 897 316
aurelia@targirzeszowskie.pl

Karolina Puc
Senior Project Manager
+48 515 897 356
karolina@targirzeszowskie.pl

Więcej informacji na stronie organizatora: https://targirzeszowskie.pl/targi-slubne/


 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy