Reklama

Lifestyle

MIKOŁAJKI i finał konkursu plastycznego „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM” 2 grudnia w AUCHAN KRASNE

Artykuł sponsorowany
Dodano: 17.11.2023
Mikołajki w Auchan Krasne
Mikołajki w Auchan Krasne
Share
Udostępnij

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zaprasza wszystkie dzieci do udziału w imprezie Mikołajkowej, która odbędzie się 2 grudnia br. W tym dniu będzie miał też miejsce wielki finał konkursu plastycznego „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM”, do udziału w którym zaproszono dzieci do lat 6 z Rzeszowa i okolic.

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zawsze pamięta o dzieciach i zaprasza na zabawę z okazji  Mikołaja.  W tym roku Mikołajki odbędą się w sobotę 2 grudnia. Od godz. 11.00 do 16.00 przy placu zabaw w AUCHAN KRASNE dla dzieci przygotowano moc atrakcji.

Śnieżynki będą pomagać dzieciom w wykonaniu ozdób choinkowych i świątecznych stroików, które dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domów, a Elfy będą rozdawać słodkości.

Wielki Finał corocznego konkursu plastycznego

Tego dnia odbędzie się także wielki finał kolejnej edycji corocznego konkursu plastycznego  organizowanego przez  Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE pt. 
“I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM”.

Celem konkursu jest rozwój dzieci oraz zaszczepienie w nich zaangażowania, chęci do pomagania innym i czynienia dobra. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną i dostarczyć ją do 12 listopada do organizatora konkursu.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci do lat 6. Warunkiem udział w zabawie było wykonanie pracy plastycznej, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:

• Mój ulubiony bohater z bajki
Jak pomagam innym
Bohater w mojej rodzinie

Spośród wszystkich dostarczonych w terminie prac Jury Konkursowe wybrało 32 prace, które zostaną nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych.  Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma tablet, zaś pozostali laureaci – kultowe klocki, zabawki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy i wezmą udział w uroczystym odsłonięciu zwycięskich prac, które zostaną wydrukowane w dużym formacie i wywieszone do podziwiania na kolejny rok przy placu zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne. 

Zbiorka słodyczy i maskotek dla dzieci z Ukrainy

Nie zapominamy też o dzieciach z Ukrainy, które z powodu wojny musiały opuścić swoje domy. Dla nich 2 grudnia przy placu zabaw organizujemy zbiórkę maskotek i słodyczy. Zachęcamy wszystkich do dołączenia do naszej akcji. Zebrane dary zostaną przekazane do organizacji charytatywnej która rozprowadzi je wśród najbardziej potrzebujących. Liczymy na Państwa wsparcie. 

Zapraszamy 2 grudnia br., do Centrum Handlowego AUCHAN KRASNE od godz. 11.00-16.00. 

Oj będzie się działo !!!
Więcej informacji na stronie: www.auchankrasne.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Krasne:

Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 

Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1470 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, a także bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy