Reklama

Lifestyle

MIKOŁAJKI i finał konkursu plastycznego EKOLOGICZNA RODZINKA 3 grudnia w AUCHAN KRASNE

Artykuł sponsorowany
Dodano: 21.11.2022
69162_auchan_krasne-mikolajki_2022_grafika_nota_prasowa-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zaprasza wszystkie dzieci do udziału w imprezie Mikołajkowej, która odbędzie się 3 grudnia br. Tego dnia będzie też miał miejsce wielki finał konkursu plastycznego „Ekologiczna Rodzinka”, do udziału w którym zaproszono dzieci z placówek przedszkolnych Rzeszowa i okolic.

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zawsze pamięta o dzieciach i zaprasza na zabawę z okazji Mikołaja. W tym roku Mikołajki odbędą się w sobotę 3 grudnia. Od godz. 11.00 do 16.00 przy placu zabaw w AUCHAN KRASNE dla dzieci przygotowano moc atrakcji.
 
 
Śnieżynki będą rozdawać słodycze.  Pomogą też dzieciom wykonywać świąteczne stroiki i ozdoby choinkowe, które dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domów. Szykuje się fantastyczna zabawa, której nie można opuścić.

Tego dnia będzie miał też miejsce wielki finał kolejnej edycji corocznego konkursu plastycznego organizowanego przez  Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE pt. “EKOLOGICZNA RODZINKA”.

Konkurs ma na celu zaszczepiać w dzieciach potrzebę samorealizacji, chęci do poznawania świata i dbałości o otaczającą ich naturę. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną i dostarczyć ją do 14 listopada do organizatora konkursu.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat. Aby wziąć udział w zabawie, należało wykonać pracę plastyczną, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:

• Jak dbam o środowisko
• Mój wymarzony przyjaciel zwierzak
• Rodzinna wycieczka na łono natury

Spośród wszystkich dostarczonych w terminie prac Jury Konkursowe wybrało 32 prace, które zostaną nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych.  Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma tablet, zaś pozostali laureaci – kultowe klocki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy i wezmą udział w uroczystym odsłonięciu swoich prac, które zostaną wydrukowane w dużym formacie i wywieszone do podziwiania na kolejny rok na tablicach przy placu zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne. 

Zapraszamy 3 grudnia br., do Centrum Handlowego AUCHAN KRASNE od godz. 11.00-16.00. 
Oj będzie się działo !!!

Więcej informacji na stronie: www.auchankrasne.pl
INFORMACJE DODATKOWE:
O Centrum Handlowym Auchan Krasne:
Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 
Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1470 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, a także bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy