Reklama

Lifestyle

MIKOŁAJKI i finał konkursu plastycznego EKOLOGICZNA RODZINKA 3 grudnia w AUCHAN KRASNE

Artykuł sponsorowany
Dodano: 21.11.2022
69162_auchan_krasne-mikolajki_2022_grafika_nota_prasowa-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zaprasza wszystkie dzieci do udziału w imprezie Mikołajkowej, która odbędzie się 3 grudnia br. Tego dnia będzie też miał miejsce wielki finał konkursu plastycznego „Ekologiczna Rodzinka”, do udziału w którym zaproszono dzieci z placówek przedszkolnych Rzeszowa i okolic.

Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE zawsze pamięta o dzieciach i zaprasza na zabawę z okazji Mikołaja. W tym roku Mikołajki odbędą się w sobotę 3 grudnia. Od godz. 11.00 do 16.00 przy placu zabaw w AUCHAN KRASNE dla dzieci przygotowano moc atrakcji.
 
 
Śnieżynki będą rozdawać słodycze.  Pomogą też dzieciom wykonywać świąteczne stroiki i ozdoby choinkowe, które dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domów. Szykuje się fantastyczna zabawa, której nie można opuścić.

style="text-align: justify;"> Tego dnia będzie miał też miejsce wielki finał kolejnej edycji corocznego konkursu plastycznego organizowanego przez  Centrum Handlowe AUCHAN KRASNE pt. “EKOLOGICZNA RODZINKA”.

Konkurs ma na celu zaszczepiać w dzieciach potrzebę samorealizacji, chęci do poznawania świata i dbałości o otaczającą ich naturę. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło puścić wodze fantazji i stworzyć pracę plastyczną i dostarczyć ją do 14 listopada do organizatora konkursu.

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym do 6 lat. Aby wziąć udział w zabawie, należało wykonać pracę plastyczną, w formacie A4, dowolną płaską techniką malarską na jeden z trzech tematów:

• Jak dbam o środowisko
• Mój wymarzony przyjaciel zwierzak
• Rodzinna wycieczka na łono natury

Spośród wszystkich dostarczonych w terminie prac Jury Konkursowe wybrało 32 prace, które zostaną nagrodzone w trzech kategoriach wiekowych.  Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzyma tablet, zaś pozostali laureaci – kultowe klocki lub gry rodzinne. Wszyscy laureaci otrzymają także okolicznościowe dyplomy i wezmą udział w uroczystym odsłonięciu swoich prac, które zostaną wydrukowane w dużym formacie i wywieszone do podziwiania na kolejny rok na tablicach przy placu zabaw w Centrum Handlowym Auchan Krasne. 

Zapraszamy 3 grudnia br., do Centrum Handlowego AUCHAN KRASNE od godz. 11.00-16.00. 
Oj będzie się działo !!!

Więcej informacji na stronie: www.auchankrasne.pl
INFORMACJE DODATKOWE:
O Centrum Handlowym Auchan Krasne:
Centrum Handlowe Auchan Krasne to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Carry, CCC, Monnari oraz salony wyposażenia i aranżacji miejsc. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin i stacja paliw Auchan. 
Centrum Handlowe Auchan Krasne jest również dogodnym miejscem spotkań. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać bezpłatnego parkingu na 1470 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, a także bezpłatnej linii autobusowej. Centrum Handlowe Auchan Krasne jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.
Centrum mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Powstało w 2006 roku. Obiekt ma 24 600 mkw. powierzchni handlowej. Centrum jest otwarte od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10.00-19:30. 

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchankrasne.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanKrasne/ 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy