Kraków

Kraków w tańcu, Kraków w formie!

Źródło: krakow.pl
Dodano: 06.06.2024
Fot. materiały prasowe
Fot. materiały prasowe
Share
Udostępnij

W ramach kampanii „Kraków w formie” przekonujemy mieszkańców, że ruch to nie tylko zdrowie, ale i rozrywka w dobrym stylu. Tym razem proponujemy naukę tańca! W programie latino, salsa i reggaeton, a przede wszystkim duża porcja endorfin. Dla wielu uczestników to może być także okazja do poznania nowych tanecznych kroków. Zajęcia odbędą się w plenerze, w iście wakacyjnej oprawie – na plaży przy krakowskim Parku Wodnym.

W sobotę, 8 czerwca, podczas wydarzenia BailaTON Dance Festival każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu. Spotkamy się na terenie rekreacyjnym stacji parkowej przy Parku Wodnym, w godzinach 10.30–18.30. Uczestnicy poznają technikę tańców, takich jak: latino, salsa, HighHeels czy reggaeton. Wszystkie warsztaty będą prowadzone na poziomie podstawowym. Doświadczeni instruktorzy zadbają o rytm zajęć, kombinację kroków i wyśmienitą atmosferę.

Organizatorami wydarzenia są „Kraków w formie” oraz Fundacja Lato Się Nie Kończy. Zachęcamy do zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się.

kraków w formie_program wydarzenia tanecznego 2024
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy