Reklama

Biznes

CETUSPRO.COM – naszą misją jest dostarczanie na rynek najlepszych produktów technologicznych

Artykuł sponsorowany
Dodano: 01.10.2022
67595_cetuspro-1-resizer-750q72
Share
Udostępnij
CETUSPRO.COM to firma technologiczna z siedzibą w Rzeszowie, która oferuje klientom polskim i zagranicznym usługę projektowania dedykowanego oprogramowania. Firma posiada w swoim portfolio ponad 30 wdrożeń technologii, z których na co dzień korzystają setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Pracujemy z korporacjami oraz młodymi firmami technologicznymi, co daje nam unikalny zestaw kompetencji. Misją firmy jest dostarczanie na rynek wysokiej jakości produktów technologicznych, dzięki którym nasi klienci mogą szybko się rozwijać. Stawiamy na partnerskie relacje i długotrwałą współpracę opartą na zaufaniu. 
 
Nasz zespół składa się z ponad 35 inżynierów oprogramowania, a także project managerów i UX/UI Designerów, którzy na co dzień pracują stacjonarnie w naszym biurze przy ul. Matuszczaka 14 w Rzeszowie, tworząc wysokiej jakości produkty technologiczne dla naszych klientów. 
 

Cetus Academy

W CETUSPRO.COM prowadzimy akademię programowania i nowych technologii, w której edukujemy i inspirujemy młodych ludzi do wejścia w świat nowych technologii. Uważamy, że tradycyjny model edukacji nie pozwala im rozwinąć skrzydeł i nie wykorzystuje w pełni potencjału uczniów. Dzięki naszemu wsparciu w krótkim czasie mają szansę stać się specjalistami z zakresu programowania i innowatorami tworzącymi nowoczesne technologie. Zależy nam, aby jak najwięcej młodych ludzi tworzyło firmy technologiczne o globalnym zasięgu z siedzibą na Podkarpaciu. Współpracujemy z ZST im. E. Kwiatkowskiego, ZST w Leżajsku, Politechniką Rzeszowską, Uniwersytetem Rzeszowskim, Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jeśli chcesz wejść na rynek nowych technologii i nabyć w tych obszarach nową wiedzę, to umów się z nami na kawę.

 

Cetus Accelerator

W CETUSPRO.COM prowadzimy akcelerator nowych technologii, pomagając przekuwać pomysły w produkty technologiczne o globalnym zasięgu. Pomagamy niskim kosztem przygotować prototypy oraz przeprowadzić ich testy na rynku. Wspieramy w zakresie: projektowania modelu biznesowego, planowania marketingu i sprzedaży, analizy konkurencji, przygotowania planu rozwoju. Oferujemy model udziałowy, w którym stajemy się współwłaścicielami młodej firmy technologicznej stając się partnerem odpowiedzialnym za część technologiczną. Jeśli masz pomysł na innowacyjny produkt technologiczny, chętnie o nim porozmawiamy i wymienimy się doświadczeniami.

 
Zapraszamy do kontaktu i współpracy
Norbert Pisz, CEO & Founder
+48 886 668 544, norbert@cetuspro.com
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy