Reklama

Automoto

Preferencyjne stawki i uproszczone procedury ładowania aut elektrycznych – nowa oferta Volvo Cars

Materiał Partnera
Dodano: 24.06.2021
54722_tytulowe750q72
Share
Udostępnij
Volvo Cars zapewnieni nabywcom aut serii Recharge łatwy i bezproblemowy dostęp do publicznych punktów ładowania. Zamierza go zrealizować przez stałe obniżanie stawek dla swoich klientów, upraszczanie metod korzystanie ze stacji ładowania i powiększanie sieci tych stacji.

Dzięki pogłębionej współpracy z platformą Plugsurfing, Volvo Cars zaoferuje klientom zdecydowanie niższe od standardowych ceny w punktach Ionity w całej Europie. Od 1 lipca 2021 kierowcy elektrycznych Volvo zapłacą stawkę 0,35 EUR/kWh w sieci Ionity liczącej ponad 340 stacji dużej mocy rozsianych w 24 krajach Europy. Oferta dotyczy pierwszych 12 miesięcy eksploatacji elektrycznego samochodu Volvo. *

Zapewniliśmy naszym klientom jedną z najkorzystniejszych stawek w punktach Ionity, który jest dużym operatorem sieci szybkiego ładowania w Europie – powiedział Olivier Loedel, kierujący kampanią elektryfikacji w Volvo Cars. Ta współpraca to pierwszy krok w naszym globalnym programie wsparcia nabywców aut Recharge w sprawnym podróżowaniu i obniżenia kosztów ładowania akumulatorów.
 

Klienci oczekują bezproblemowego dostępu do publicznej infrastruktury ładowania – mówi Tatu Kulla, szef platformy Plugsurfing. Cena i jakość infrastruktury to kluczowe czynniki w zapewnieniu satysfakcjonującej eksploatacji. Doceniamy tych, którzy kierują się podobnym poglądem i poszukują odpowiednich partnerów strategicznych.

Aby zaoferować klientom bezproblemową eksploatację aut, Volvo przedstawi niedługo odświeżoną wersję aplikacji na smartfony (Volvo Cars app**), skonsolidowaną platformę cyfrową dotyczącą ładowania.

Połączy ona różne funkcjonalności – wskazówki dojazdu do stacji ładowania, zdalny odczyt stanu baterii, powiadomienia i płatności dotyczące ładowania – wszystkie te elementy ułatwią proces ładowania i podróżowanie elektrycznym Volvo.

Celem Volvo jest połączenie obecnych rozrzuconych punktów ładowania w sieć oferującą wygodne i bezproblemowe korzystanie z nich – mówi Olivier Loedel. Chcemy to osiągnąć przez zaproponowanie naszym klientom zintegrowanej platformy cyfrowej oraz wygodnego dostępu do największych sieci ładowania w skali globalnej.
 

Aplikacja Volvo Cars jest uaktualnioną wersją cenionej aplikacji Volvo On Call i ma za zadanie zapewnić naszym klientom praktyczne i zawsze aktualne funkcjonalności i usługi.

Szerszych informacji na temat oferty VOLVO na Podkarpaciu uzyskać można w Autoryzowanym Salonie i Serwisie VOLVO D&R CZACH Rzeszów / Rudna Mała 610, 36-060 Głogów Małopolski, tel.  17 866-81-60 oraz na stronie www.czach.volvocars-partner.pl/
 
Uwagi
* Ceny preferencyjne będą obowiązywały (przy użyciu karty Plugsurfing lub aplikacji Plugsurfing) dla klientów elektrycznych modeli Volvo od 1 lipca 2021. Ceny będą aktualne dla nowych klientów prze pierwsze 12 miesięcy eksploatacji, a dla klientów dotychczasowych – przez 12 miesięcy licząc od 1 lipca 2021.
** Dostępność aplikacji Volvo Cars jest różna na różnych rynkach. Kompatybilność aplikacji zależy od modelu samochodu, roku produkcji i wyposażenia fabrycznego.

Foto: Volvo Cars
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy