Sport

Barcelona sprzedaje diamenty z murawy i stare plastikowe krzesła

Sport Biznesistyl
Dodano: 27.10.2023
Zdjęcie: mundodeportivo.com
Zdjęcie: mundodeportivo.com
Share
Udostępnij

Informacje od Mundo Deportivo mówią, że Katalończycy wykorzystują murawę Camp Nou do stworzenia kolekcji biżuterii o nazwie Etern Spotify Camp Nou 1957 – na cześć roku otwarcia areny.

Klub zawarł umowę z firmą Brilianto, specjalizującą się w produkcji diamentów. Strony umówiły się w sprawie stworzenia insygniów, bransoletek, spinki, pierścionków, naszyjników i innych akcesoriów ze złota ozdobionych kamieniami szlachetnymi. Oto, jak to będzie wyglądać.

Zdjęcie: mundodeportivo.com

Planuje się stworzenie 1957 ozdób, w tym specjalnej serii z 57 diamentami o wadze jednego karata. Oczekuje się, że taka koncepcja będzie przynosić około 30 milionów euro rocznie, jednak proporcje podziału tej kwoty między partnerami nie są ujawnione. Barcelona i Brilianto spodziewają się, że takie ozdoby będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród klientów z Chin i Bliskiego Wschodu.

W czwartek dowiedziano się również, że w ramach akcji Memorabilia kibice klubu mogą nabyć plastikowe krzesła z Camp Nou. Ich cena waha się od 99 do 299 euro. Sympatycy Barcelony mogą zarezerwować miejsce, z którego zazwyczaj oglądali mecze.

Zdjęcie: mundodeportivo.com

Wśród innych suwenirów dostępne są opaski kapitańskie i koszulki z autografami zawodników Barcelony, w tym Lionela Messiego – koszulkę z jego podpisem można nabyć za 2999 euro.

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy