Reklama

Ludzie

Ochrona na trudny czas

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodano: 03.06.2014
12950_139_poprawiony-Resizer-1000Q100
Share
Udostępnij
Nie możemy przewidzieć wszystkiego w życiu. Póki jesteśmy zdrowi – możemy robić niemal wszystko, a świat stoi przed nami otworem. Gdy zdarzy się wypadek, choroba – okazuje się, że jesteśmy często bezradni. Idealny byłby parasol ochronny na takie trudne sytuacje w naszym życiu – co Pan proponuje swoim Klientom? 
 
Takim parasolem może być dobrze skrojona polisa życiowa wraz z umowami dodatkowymi. To bardzo nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Zapewnia nam wypłaty świadczenia w chwilach, gdy chorujemy, ulegamy wypadkowi. Pomaga dostać się bez kolejek do lekarzy specjalistów, a gdy trzeba, również sfinansować drogie leczenie. 
 
A co jeśli w wyniku choroby, wypadku, będziemy trwale niezdolni do pracy?
 
Możemy wtedy otrzymać wypłatę sumy ubezpieczenia, która będzie stanowić rekompensatę utraconego wynagrodzenia. Zresztą wypłaty mogą się łączyć i Klient może otrzymać sumę ubezpieczenia zarówno z tytułu poważnego zachorowania, jak i z tytułu trwałej niezdolności do pracy.
 
Poważne zachorowanie? Co kryje się pod tym terminem? Złośliwa choroba nowotworowa?
 
Nowotwór złośliwy, ale nie tylko – również zawał serca, udar mózgu, niewydolność nerek, rozległe oparzenia, przeszczepy, operacja by-passów oraz wiele innych schorzeń wchodzi w zakres tego ubezpieczenia.
 
Niestety, wypłaty świadczeń, nawet kilkuset tysięcy złotych, zdrowia nam nie zwrócą…
 
Oczywiście, ale pomogą nam w najtrudniejszych chwilach. Wtedy, gdy nie pracujemy z powodu choroby, brak dochodów jest dodatkowym problemem. Nasze zdrowie jest najważniejsze. Przymuszeni sytuacją jesteśmy gotowi sprzedawać majątek za bezcen, brać kredyty – wszystko po to, aby mieć dostęp do najlepszych form leczenia, rehabilitacji. Wypłata z polisy jest w stanie pomóc w trudnej sytuacji. 
 
Od czego zacząć, kiedy czujemy, że ten temat jest dla nas ważny?
 
Niezbędne jest spotkanie z doradcą ubezpieczeniowym. Rozmawiamy o indywidualnych potrzebach i możliwych rozwiązaniach. Przede wszystkim słucham Klienta, przekazuję swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, ale decyzja zawsze należy do Klienta. Nie ma sensu wybierać rozwiązania, do którego nie jesteśmy przekonani. O tym, że warto być ubezpieczonym, zaświadczą moi Klienci, którzy zostają ze mną na lata i korzystają z wypłat świadczeń, gdy przychodzi ciężki moment w życiu. 
 
Jest Pan jednym z najlepszych Doradców na Podkarpaciu. Pracuje Pan w branży ubezpieczeń życiowych i zdrowotnych od ponad 25 lat i ma pod swoją opieką blisko 1000 Klientów. Od 10 lat jest Pan również w gronie MDRT – stowarzyszenia zrzeszającego 1 proc. najlepszych Doradców na świecie. Co sprawia, że Klienci zostają z Panem na lata?
 
Klienci oczekują od doradcy ubezpieczeniowego kompetencji, wiedzy i doświadczenia. W sprawach związanych z naszymi finansami i bezpieczeństwem bliskich nie ma miejsca na improwizację. Profesjonalizm jest niezbędny. Wielu z moich Klientów pracuje w branży medycznej – widzieli wiele sytuacji, kiedy choroba komplikuje życie człowieka i jego rodziny. Są więc bardziej świadomi potrzeby ubezpieczenia, ale też bardziej wymagający. Jakość, którą zapewniam moim Klientom, owocuje wieloletnią współpracą, co jest dla mnie ogromnie satysfakcjonujące i najważniejsze.
 
Janusz Czernicki tel.: 601 495 589, 
e-mail: czernicki.janusz@aviva.com.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy