Reklama

Kraków

Buszowanie w domowej dżungli, czyli jak dbać o rośliny

krakow.pl / SŁ
Dodano: 08.12.2023
Fot. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej
Fot. Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej
Share
Udostępnij

Podstawy pielęgnacji roślin domowych to temat spotkania edukacyjnego, które odbędzie się już 9 grudnia, o godzinie 11.00, w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej przy ul. Wielopole 17a. O tajnikach opieki nad roślinami doniczkowymi opowie dr Olga Zastawny. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jakie są najczęściej popełniane błędy podczas pielęgnacji domowej zieleni oraz sposoby ich unikania. Nauczą się, jak rozpoznawać i leczyć częste choroby roślin doniczkowych, a także poznają przydatne narzędzia i akcesoria pomocne w prowadzeniu domowej hodowli.

Ważnym punktem warsztatów będzie też prezentacja popularnych gatunków doniczkowych oraz sprawdzonych metod przygotowania mieszanki podłoży dostosowanych do potrzeb poszczególnych roślin.

Na koniec zaplanowano czas na pytania i odpowiedzi, uczestnicy spotkania będą więc mieli okazję dopytać o sekrety pielęgnacji roślin już obecnych w ich domach.

Warsztaty potrwają godzinę. Limit miejsc jest ograniczony, dlatego już teraz zachęcamy do zapisów. Są one prowadzone mailowo na adres rezerwacje@cek.krakow.pl lub telefonicznie: 12 616 78 58 w godzinach 10.00-14.00.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy