Reklama

Kraków

Girls Parade 2024 – dziewczyny w sportach miejskich

Źródło: krakow.pl
Dodano: 13.03.2024
Zdjęcie: krakow.pl
Zdjęcie: krakow.pl
Share
Udostępnij

Projekt „Girls Parade 2024 – dziewczyny w sportach miejskich” jest innowacyjnym programem sportowego wydarzenia, które ma na celu wspieranie dziewczyn w sportach miejskich oraz promowanie aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 marca, przy ul. Siwka 28, w godz. od 13.00 do 21.00.

Wydarzenie rozpocznie się niezwykłym przemówieniem i opowieścią o działalności Fundacji Kultury Deskorolki na przestrzeni lat. Częścią wydarzenia będą integrujące warsztaty sportowe z deskorolki i rolek, gdzie uczestniczki będą mogły podszkolić swoje umiejętności lub wystartować od zera. Zajęcia zostaną podzielone na dwie sesje, po dwie grupy na każdą dyscyplinę, co pozwoli każdej uczestniczce na maksymalne zaangażowanie i naukę. Zachęcamy do dołączenia, aby przeżyć niezapomniane doświadczenie i podszkolić swoje umiejętności! Zajęcia będą skierowane do dzieci i młodzieży od 7 roku życia. Na warsztaty można zapisać się poprzez formularz.

Po warsztatach uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w panelu dyskusyjnym Skate-G Talks, gościem specjalnym którego jest nikt inny jak Estera Mrówka – krakowska skaterka, graficzka i bardzo otwarta osobowość, która opowie o swojej drodze na kółkach i to jak deskorolka ukształtowała to kim jest teraz.

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się podsumowanie warsztatów, mini skate jam i wręczenie upominków. Dodatkowo, odbędzie się wernisaż oraz wystawa fotografii i projekcje dziewczyńskich produkcji filmowych związanych z deskorolką i rolkami, co stanowi doskonałą okazję do prezentacji osiągnięć uczestniczek.

Zobacz szczegółowy program wydarzenia [pdf].

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy