Inspiracje

Studentka Uniwersytetu Rzeszowskiego wygrała The Voice of Poland

Opr. Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 08.12.2014
16554_ola-nizio
Share
Udostępnij
Ola Nizio, która w sobotę wygrała piątą edycję The Voice of Poland, studiuje politologię na Uniwersytecie Rzeszowskim. 19-latka nie miała sobie równych, w finale zaśpiewała z Natalią Sikorą i Marylą Rodowicz!  
 
-Zasłużyłaś na ten finał – mówiła Edyta Górniak, po wykonaniu przez Olę przeboju Zakopower „Boso". Komplementów nie szczędziła jej także Justyna Steczkowska. – Jesteś cudowna – przyznała. Również Maryla Rodowicz, po wspólnym wykonaniu piosenki „Wielka woda”, doceniła talent młodej artystki: – Jesteś absolutnie przygotowana do kariery muzycznej. Jesteś bardzo mądrą dziewczyną. 
 
„Nie dociera to do mnie, i chyba jeszcze trochę czasu minie zanim to się stanie. Kochani mimo zwycięstwa to czuję smutek z powodu zakończenia programu, Chcę podziękować moim wspaniałym przyjaciołom z Voice'a – całej finałowej 16-tce!” – napisała Ola na FB.
 Zdobywając tytuł The Voice of Poland, wygrała 50 tys. zł, 25 tys. zł na zakup odzieży marki Guess oraz możliwość nagrania własnej płyty. Wkrótce zaśpiewa też na sylwestrowej imprezie TVP2 i w konkursie Debiuty festiwalu w Opolu.
 
Ola Nizio pochodzi z Aleksandrowa w województwie lubelskim. Od najmłodszych lat wyjeżdżała na festiwale zdobywając czołowe miejsca. Ćwiczyła głos w studiu wokalnym „Kombinejszyn” w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Występowała w zespole ludowym „ Zawierucha”, pracującym przy Zespole Tańca Ludowego „Tanew”. Grała w orkiestrze dętej na saksofonie, zaangażowała się również w Program Profilaktyczny „Profilaktyka a Ty”, który pokazuje młodym ludziom, że można żyć bez używek i alkoholu. Jej marzeniem był występ w Opolu i nagranie płyty folkowo-rockowej. Teraz, po zwycięstwie w The Voice of Poland, to marzenie się spełni.
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy