Inspiracje

Festiwal Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Rzeszowskim

Artykuł Partnera
Dodano: 11.03.2014
11311_BOSS
Share
Udostępnij
Na Uniwersytecie Rzeszowskim w dniach 17 – 21 marca 2014 r. odbędzie się Festiwal Przedsiębiorczości Boss. Festiwal BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces tworzy platformę dyskusji pomiędzy społecznością akademicką i biznesem, ukazuje tendencje rozwoju i zapotrzebowanie gospodarki, promuje i wspiera rozwój młodych firm, a także rozwija umiejętności ułatwiające komunikację, współpracę i budowanie relacji.
 
Studenckie Forum Business Centre Club (SFBCC) przy Uniwersytecie Rzeszowskim organizuje w tym roku już XI-tą edycję ogólnopolskiego Festiwalu BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces. Projekt ten, skierowany do osób młodych, a w szczególności studentów, jest odpowiedzią na dostrzegalne przez nas braki w systemie edukacji – podkreśla Przewodnicząca. To właśnie w Rzeszowie odbędzie się inauguracja tegorocznego Festiwalu.
 
XI edycja Festiwalu BOSS – Rozwój, Kariera, Sukces rozpocznie się w Rzeszowie już 17 marca i trwać będzie do dnia 21 marca. Będzie to 5 dni wypełnionych najwyższej jakości szkoleniami, warsztatami i seminariami prowadzonych przez ludzi sukcesu, którzy chcą wesprzeć młode i ambitne osoby  wiedzą merytoryczną i praktyczną. Wśród modułów tematycznych znajdują się takie jak:
  • ABC Biznesu (17.03)– zawierający w sobie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno od strony prawnej jak i praktycznej, ale także etykę i savoir vivre w biznesie.  
  • Coaching&Rozwój (18.03) – tu kładziemy nacisk na pracę z człowiekiem nad jego rozwojem kompetencyjnym i osobistym, poszerzanie wiedzy oraz ciągłe doskonalenie się. 
  • HR&Rekrutacja (19.03) – wybierając szkolenia i warsztaty z tego modułu, młodzi ludzie dowiedzą się jak profesjonalnie napisać CV czy list motywacyjny a także w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, by zdobyć wymarzone stanowisko.
  • PR&Marketing (20.03) – w zakres tego modułu wchodzą techniki analizy rynku, sprzedaż i reklama, social media, a także, od dłuższego czasu bardzo popularne, blogi i vlogi. 
  • Inżynieria i Innowacje (21.03) – zawarte tu aspekty zostały przygotowane w szczególności z myślą o osobach studiujących na kierunkach technicznych i informatycznych. Tutaj jest duże pole do działania, aby z kreatywnych umysłów nie powstawały tylko pomysły, ale realne biznesy. 
Uroczysta inauguracja Festiwalu BOSS odbędzie się 17 marca  na Uniwersytecie Rzeszowskim i połączona zostanie z ogólnopolską konferencją prasową inicjującą projekt w całej Polsce.
 
Konferencja prasowa odbędzie się o godz. 10:30 w Budynku A0 (Nowe centrum, przy ul. Prof. St. Pigonia 1), sala. 42 (sala rady Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego).
 
Zapisy na szkolenia i warsztaty już od 10 marca! 
 
Aktualności, opis szkoleń i harmonogram – znajdziecie już wkrótce na stronie Festiwalu www.festiwalboss.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy