Artykuły sponsorowane

Jeep Renegade: nowy, mały “global trotter” marki Jeep

Artykuł Partnera
Dodano: 21.10.2014
No image
Share
Udostępnij
Nowy Jeep® Renegade wzbogaca ofertę i wyznacza pionierskie wejście marki do segmentu małych pojazdów sportowo-użytkowych (SUV) zapewniając oszczędność paliwa i dobre prowadzenie połączone z możliwościami terenowymi autentycznego Jeepa.
 
Oferuje najlepszą w swojej klasie przestronność wnętrza, doskonałą dynamikę jazdy na drogach i niezrównane możliwości terenowe.  A to dzięki dwóm nowym, zaawansowanym systemom 4×4: „Jeep Active Drive" i „Jeep Active Drive Low". Jedyne w swej kategorii, z wbudowanym system odłączania napędu tylnej osi, który płynnie przechodzi pomiędzy napędem na dwa lub cztery koła w celu zmniejszenia zużycia paliwa.
 
 
Renegade: świeży, nowoczesny wygląd plus pełna swoboda podróżowania z otwartym dachem. Pojazd, który opiera się na silnej i charakterystycznej stylistyce Jeepa Wranglera, a ponadto oferuje nowy design, który z pewnością trafi w gusta młodych, poszukujących przygód klientów, którzy doskonale odnajdują się w „świecie" Jeepa inspirowanym wolnością i przygodą. Pod każdym kątem wyraźnie widać elementy charakterystyczne dla dziedzictwa stylistycznego marki, takie jak okrągłe reflektory, rozpoznawalna przednia maskownica z siedmioma otworami i trapezowe nadkola. 
 
Nowe wnętrze Renegade promieniuje dynamicznym wyglądem z solidnymi i funkcjonalnymi detalami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, w inspirujących kolorach. Duże powierzchnie, takie jak deska rozdzielcza łączy się z odważnymi elementami funkcjonalnymi, jak uchwyt pasażera – niezbędnymi podczas przygód terenowych i zapożyczonymi od starszego brata, legendarnego Jeepa Wranglera.
 
 
Unikalne zabezpieczające łączniki, galwanizowane akcenty i inspirujące kolory wywodzą się z wyposażenia dla sportów ekstremalnych. Zaprojektowano  „elastyczne" wnętrze samochodu, które obejmuje składany do przodu przedni fotel pasażera i wyjątkową w tej klasie przestrzeń  bagażnika –  z wyjmowaną, odwracalną podłogą o regulowanej wysokości – żeby zapewnić odpowiednią przestrzeń w Renegade  dla całego potrzebnego sprzętu pasażerów.
 
Jako pierwszy mały SUV wyposażony w dziewięciobiegową automatyczną skrzynię biegów. W połączeniu z dwulitrowym silnikiem diesel MultiJet II, silnikiem benzynowym 2,4 litra MultiAir2, dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów zapewnia wiele korzyści, w tym świetne przyspieszenie, zapewnienie płynnej mocy przy dużych prędkościach i zmniejszone zużycie paliwa. 
 
Gama silników Jeepa Renegade dostępnych w EMEA obejmuje dwanaście kombinacji układu napędowego do wyboru, ekonomicznych pod względem zużycia paliwa.
Renegade dostępny będzie w wersjach Sport (1.6 Mjet 120KM), Longitude, Limited i Trailhawk (2.0  Mjet 170KM).  
 
Więcej informacji na stronie: http://www.auto-res.pl/samochody-nowe/jeep
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy