Artykuły sponsorowane

Życie jest zbyt krótkie, aby nosić nudne okulary

Artykuł Partnera
Dodano: 16.04.2014
No image
Share
Udostępnij
Okulary do noszenia na co dzień wcale nie muszą być szare i nudne. Oprawki wykonane z tworzyw sztucznych czy drewna, które są duże, wyraziste i  kolorowe to must have dla każdego kto lubi podkreślać swoją indywidualność oraz podążać za trendami.
 
Każdy kto chce wyglądać modnie i niebanalnie powinien zajrzeć do Salonu Optycznego Lux-Okulistyka na ul. Moniuszki 8. Jako jedyni w Rzeszowie posiadają ręcznie wykonane drewniane okulary – Johnny Modista oraz Westwood Eyewear.
Johnny Modista są to okulary z drewna egzotycznego. Kolekcja „Natura” to modny design, najwyższej jakości materiały oraz precyzja wykonania. Te okulary noszą m.in. Maciej Kurzajewski, Michał Wiśniewski i Marika.
Westwood Eyewear  to  drewniane  okulary  wykonane  ręcznie z  egotycznego  drewna  pochodzącego z bezpiecznych plantacji. Doskonale wyprofilowane, impregnowane naturalnym woskiem, lekkie i trwałe. Okulary swoją formą i fakturą są unikalne ponieważ każde drzewo ma inny wzór słoja. 
Carter Bond jest jedną z pierwszych marek, która wykorzystuje do produkcji swoich oprawek drewno wykończone octanem, a także naturalny bambus. Zapewnia to piękny efekt końcowy.
Gładkie wykończenie okularów drewnianych jest bardzo przyjemne dla skóry. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym zausznikom oraz zastosowaniu zawiasów sprężynowych okulary leżą idealnie, gwarantując komfort użytkowania. 
Jeśli nie należysz na fanów drewna, w Salonie Optycznym Lux-Okulistyka znajdziesz również najnowsze kolekcje kolorowych i oryginalnych opraw wprost z Australii.  
Oprawy Jono Hennesy, bo o nich tu mowa wyróżniają się na tle pozbawionych wyrazu masowych produktów (projektant nigdy nie produkuje więcej niż 300 par jednego koloru). Wizją i aspiracją tej firmy jest powrót do najlepszych czasów, kiedy szczegóły wyglądu i mody były tworzone przez niezależnych kupców i artystów, którzy pracowali blisko swoich klientów. Czasów kiedy moda nie była dyktowana przez duże korporacje dla masowej sprzedaży tylko przez młodych ludzi, którzy swoje projekty często tworzyli w garażach.
Tak więc, jeśli macie ochotę na wiosenną zmianę wizerunku zapraszamy do salonu na ul. Moniuszki 8 po wybór nowych i modnych oprawek. Świeżość, nowe trendy i wyraziste barwy w soczystych odcieniach – to naprawdę potrafi zdziałać cuda.
 
 
Dołącz do nas Facebook’u – www.facebook.com/SalonOptycznyLuxOkulistyka

_____________________________________________________________________________

 
 
SALON OPTYCZNY – Realizacja recept NFZ
ul. Moniuszki 8 obok banku BOŚ
ul. Kolejowa 12 róg Fredry i Kolejowej
 
PORADNIA OKULISTYCZNA – ul. Kolejowa 12
– wizyty na NFZ i PRYWATNE – specjaliści chorób oczu
– badanie wzroku w cenie okularów
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy