Artykuły sponsorowane

Renault Master zdobywa kolejną nagrodę

Artykuł Partnera
Dodano: 23.09.2013
No image
Share
Udostępnij
Renault Master otrzymało w Niemczech tytuł Najlepszego pojazdu użytkowego 2012 roku. Tytuł ten nadało jury złożone z 15 przedsiębiorców, którzy co dwa lata testują lekkie samochody ciężarowe o masie poniżej 3,5 tony w warunkach normalnego użytkowania. Nowy Master, produkowany w fabryce w Batilly (Francja), ma 13,7% udziału w rynku dużych furgonów w Europie (dane na koniec lipca 2012 r.), co przyczynia się do utrzymania przez Renault pozycji lidera na rynku lekkich samochodów ciężarowych, zajmowanej od 1998 roku.
 
Ponad dwa lata po debiucie trzeciej generacji Nowego Mastera ten duży furgon Renault otrzymał kolejną nagrodę, tym razem dla „Najlepszego pojazdu użytkowego 2012 roku" w Niemczech. Tytuł ten nadało mu jury złożone z 15 przedsiębiorców. W czasie oceny i klasyfikacji pod uwagę brano przede wszystkim osiągi, sam projekt pojazdu i jego rentowność (obliczone przez ekspertów DEKRA).
 
Renault Master dCi 125 zebrał najwięcej punktów w szczególności ze względu na dobry poziom wyposażenia i emisji CO2. Nagroda dla „Najlepszego pojazdu użytkowego 2012 roku" w Niemczech to niezwykłe wyróżnienie – powiedział Achim SCHAIBLE, dyrektor niemieckiego oddziału Renault. -Ten wspaniały wynik przypieczętuje sukces, jaki osiągnęła marka na rynku dużych furgonów.
 
Nagroda pod patronatem Federalnego Ministerstwa Transportu, jest przyznawana co dwa lata przez specjalistyczne magazyny Deutschen Handwerkszeitung i Handwerk Magazin.
 
W tym roku ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas targów IAA w Hanowerze.
 
 
Kilka atutów samochodu
 
Zdecydowanie solidny i dynamiczny przód Mastera stanowi odzwierciedlenie możliwości tego modelu. Duże, wyraziste reflektory oraz nowa osłona chłodnicy podkreślają charakter tego samochodu, a masywny  zderzak w optymalny sposób chroni nadwozie nadając mu jednocześnie nowoczesny wygląd.
 
 
 
Obszerna, przytulna i komfortowa kabina Mastera jest równocześnie bardzo profesjonalna : optymalna widoczność, ergonomicznie rozmieszczone elementy sterowania, regulowana kierownica i fotel kierowcy, umożliwiające dostosowanie pozycji za kierownicą do każdej postury, klimatyzacja, skuteczniejsze wyciszenie kabiny…  jazda Masterem jest dzięki temu przyjemna i rozluźniająca.
 
 
Solidny i skuteczny Master potrafi lepiej niż kiedykolwiek dostosować się nawet do najostrzejszych wymagań. Twoja działalność wymaga przewożenia ciężkich i wielkogabarytowych ładunków? Nie musisz się już ograniczać. Master w wersji z tylnym napędem spełni wszelkie twoje wymagania zawodowe. Hak holowniczy, w wersji kołami tylnimi bliźniaczymi umożliwia ciągnięcie przyczepy o masie do 3 ton.
 
 
Nagrody zdobyte przez Renault MASTER
 
Master otrzymał również inne wyróżnienia profesjonalistów z branży:
  • tytuł Najlepszego pojazdu firmowego 2011 roku przyznany przez francuski magazynL'Automobile et Entreprise,
  • tytuł Najlepszego pojazdu użytkowego 2011 roku przyznany przez francuski magazyn L'Argus,
  • tytuł Najlepszego vana 2011 roku przyznany w Danii i na Litwie,
  • tytuł Najlepszego furgonu 2011 roku przyznany przez brytyjski przegląd What Van?
  • tytuł Najlepszego furgonu 2010 roku przyznany w ramach Van Fleet World Honours (Wielka Brytania),
  • tytuł Najlepszego pojazdu transportowego 2010 roku przyznany przez niemiecki magazyn Kep,
  • drugie miejsce w konkursie Laur Klienta 2006 w kategorii "Samochody Dostawcze" przyznane przez redakcje Przeglądu Gospodarczego.

Więcej informacji uzyskają Państwo w naszych salonach:
 
 
Salon w Rzeszowie
 
Al. Armii Krajowej 82
35-307 Rzeszów
 
Tel. 17 – 859 25 00 
Tel. 17 – 859 15 00 
Fax. 17 – 859 25 01
 
Salon w Tarnowie

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów
Tel. 14 – 628 45 45
Fax. 14 – 628 46 48
 
  
Salon w Krośnie
 
 
ul. Krakowska 199
38-400 Krosno
Tel. 13 – 420 11 77
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy