Reklama

Lifestyle

Moc rodzinnych, weekendowych atrakcji w Krasnem

Artykuł Partnera
Dodano: 24.05.2013
Auchan - plakat v2
Share
Udostępnij
Cykl imprez rodzinnych z zabawami i konkursami rusza w Centrum Handlowym Auchan w Krasnem koło Rzeszowa. Już 25 i 26 maja odbędzie się pierwsze weekendowe wydarzenie – „Dzień Matki z CH Auchan”. Na Panie czekają profesjonalne porady dotyczące dbania o urodę i zdrowie, a dzieci będą miały okazję przygotować oryginalną laurkę dla mam.  
 
Panie, które w najbliższy weekend odwiedzą Centrum Handlowe Auchan wraz ze swoimi dziećmi, będą miały okazję zasięgnąć porad wizażystki, kosmetyczki oraz dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie, m.in. o profilaktyce raka piersi i szyjki macicy. W programie imprezy przewidziano także wiele zabaw i konkursów dla mam i ich pociech. Dzieci będą miały również okazję przygotować własnoręcznie życzenia dla mam z okazji ich wyjątkowego święta. 
 
Kolejny weekend, czyli 1 – 2 czerwca, to z kolei niespodzianki przygotowane specjalnie dla dzieci. W programie Dnia Dziecka w CH Auchan znajdą się zabawy z chustą animacyjną, zabawy plastyczne, wspólne malowanie wielkich obrazów oraz ciekawe konkursy z nagrodami. Na najmłodszych czeka także dodatkowa, wyjątkowa niespodzianka. 1 czerwca o godz. 16 odbędzie się występ duetu cyrkowego z Cieszanowa, który zaprezentuje pokaz żonglerki, jazdy na monocyklu, hola hop show, pokazy iluzji i ekwilibrystyki, tresurę gołębi, zabawę z pieskiem oraz wyjątkowy taniec z wężem – pytonem tygrysim! W niedzielę, 2 czerwca, od godz. 14 do godz. 17 maluchy odwiedzi wyjątkowo zabawny Clown, robiący gigantyczne bańki mydlane. 
 
W ostatni z cyklu rodzinnych weekendów świętować będą tatusiowie. Z okazji Dnia Ojca 22 i 23 czerwca na wszystkich ojców i ich pociechy czekają konkursy, zabawy oraz zajęcia modelarskie i plastyczne. Dla Panów dbających o zdrowie przewidziano porady w zakresie profilaktyki najczęstszych męskich chorób oraz dietetyki.

Wszystkie weekendowe atrakcje będą dostępne w soboty w godzinach 11 – 18, a w niedziele od godz. 11 do godz. 17. CH Auchan znajduje się w Krasnem koło Rzeszowa, Krasne 20B.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy