Reklama

Lifestyle

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu. Muzyka i humor

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 01.04.2016
26101_filharmonia-dowcipu
Share
Udostępnij
 
„Klasyka po bandzie” to tytuł najnowszego programu znakomitego pianisty Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu. Rewelacyjne, zagrane z lekkością i humorem interpretacje utworów klasycznych i rozrywkowych, będzie można podziwiać w najbliższą niedzielę, 3 kwietnia, podczas dwóch koncertów w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie – o godz. 16 i 19.

Najnowszy program Filharmonii Dowcipu to niespotykanie nigdzie indziej połączenie humoru i muzyki. Tu zderza się muzyka klasyczna i rozrywkowa z kabaretowym humorem i lekkością, dając zupełnie nową jakość. Oryginalne aranżacje, profesjonalizm wykonania i zaskakujące pointy sprawiają, że jest to widowisko bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. O wysoki poziom dwugodzinnego show dba sztab specjalistów w swoich dziedzinach, zapewniający najwyższą jakość dźwięku i imponujących świateł, a przede wszystkim kilkunastoosobowa orkiestra, wybitni soliści oraz niezastąpiony lider, narrator i popularyzator muzyki – Waldemar Malicki.
 
Bilety w cenie 150, 140, 130 i 100 zł można kupić w kasie Filharmonii. Rozprowadzają je również sieci sklepów EMPiK i Media Markt.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy