Reklama

Lifestyle

Hej, kolęda dla Domu Dziecka w Strzyżowie

Aneta Gieroń
Dodano: 05.01.2014
9985_Serca_sercom_120
Share
Udostępnij
W niedzielę w rzeszowskim Teatrze Maska dziennikarze, aktorzy i artyści już po raz ósmy na charytatywnym koncercie „Serca Sercom” zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy w oryginalnych aranżacjach Anny Czenczek z Centrum Sztuki Wokalnej, i Andrzeja  Paśkiewicza. Kolędnicy nie żałowali gardeł, a goście nie skąpili grosza, bo i cel był szlachetny – pieniądze zebrane podczas koncertu, pomogą spełnić świąteczne marzenia wychowanków Domu Dziecka w Strzyżowie
 
Wspólne kolędowanie dla podopiecznych DD ze Strzyżowa stało się już piękną, rzeszowską tradycją. W tym roku na scenie Teatru Maska obok dziennikarze lokalnych mediów oraz aktorów Teatru Maska i Teatru im. Wandy Siemaszkowej kolędował także zespół Manitou oraz wokaliści Centrum Sztuki Wokalnej.
 
Dochód z koncertu i wspólnego kolędowania, podobnie jak w poprzednie lata, pozwoli spełnić dziecięce marzenia wychowanków ze Strzyżowa. Dotychczas udało się m.in. wyposażyć siłownię w strzyżowskiej placówce, kupić sprzęt do sportów zimowych i zabawki na plac zabaw oraz zorganizować dzieciom wycieczkę do Sandomierza. W tym roku dzieci liczą na atrakcje w czasie pobytu na kolonii nad morzem. 
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy