Reklama

Lifestyle

Sezon ślubny 2014 czas zacząć! Targi Ślubne w Rzeszowie

materiał promocyjny
Dodano: 03.01.2014
9962_targi-slubne-rzeszow
Share
Udostępnij
W dniach 25-26 stycznia odbędzie się VIII już edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rzeszowie. To niebywała okazja dla wszystkich osób organizujących niebawem ślub i wesele do zapoznania się z propozycjami firm specjalizujących się w organizacji przyjęć, oferujących ślubny asortyment, świadczących usługi weselne itd. 
 
Pokazy mody ślubnej i wieczorowej, wyprzedaż sukien  ślubnych w atrakcyjnych cenach, pokazy fryzur i makijażu – to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają Państwa na targach ślubnych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Będzie można zapoznać się z ofertami ponad 100 firm zajmujących się profesjonalną organizacją ślubu i przyjęcia weselnego, a także propozycjami biur podróży, jubilerów, firm wynajmujących samochody, zespołów muzycznych itd. 
 
Przyszłe Panny Młode będą miały okazję zapoznać się z salonami mody ślubnej, a oprócz tego wziąć udział w pokazach mody ślubnej i wieczorowej, odbywających się zarówno w sobotę, jak i niedzielę w godz. 16-18. To świetna szansa na podpatrzenie najmodniejszych w tym sezonie stylizacji ślubnych! Podczas VIII Targów Ślubnych zaplanowana została również wyprzedaż sukien ślubnych, dostępnych w atrakcyjnych cenach. 
 
W tym roku organizatorzy urozmaicili program o nowe wydarzenia: festiwal zespołów muzycznych, pokazy makijażu i fryzur oraz recital Arka Kłusowskiego – finalisty programu „Voice of Polad”.
 
Kiedy?
25-26 stycznia 2014 r., godziny zwiedzania: 10:00-18:00
 
Gdzie?
Hala Podpromie, Rzeszów
 
Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.targirzeszowskie.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy