Reklama

Lifestyle

SWAPnij ciuszek, czyli wielka wymiana ubrań

Anna Olech
Dodano: 10.10.2013
8011_SWAPPARTY-profil
Share
Udostępnij
Zasada, że ciuchy żyją, gdy się je nosi, jest jak najbardziej prawdziwa. Dlatego każdy ciuch, którego od dawna nie zakładamy i smętnie leży na dnie szafy, warto wymienić. Jest ku temu okazja. W przyszłym tygodniu w Rzeszowie odbędą się dwie bezgotówkowe wymiany ubrań damskich i dziecięcych. Czas wietrzyć szafy!
 
SWAP jest, po pierwsze, bezgotówkową (zazwyczaj) wymianą ubrań, po drugie szybkim i bardzo prostym sposobem na przewietrzenie szafy. Ale najważniejsze, że jest to ekologiczne, bo nie wyrzucamy rzeczy do kosza, oraz ekonomiczne, bo oddając swoje ubrania, buty itd., dostajemy inne. Dlatego właśnie imprezy połączone z zamianą „niepotrzebnych” są coraz bardziej popularne. W najbliższym czasie w Rzeszowie odbędą się dwa takie spotkania, organizowane przez portal Szafa.pl, który powstał w Rzeszowie, a dziś ma tysiące użytkowniczek w całym kraju. We wtorek, 15 października, o godz. 16.00 w Klubie Kula w Galerii Nowy Świat odbędzie się SWAP Party. W trakcie którego  ubrania, buty, torebki, biżuteria, dodatki, a nawet książki zalegające w szafach, szufladach, na półkach mogą zyskać nowe właścicielki. Wymiana ubrań będzie połączona z zabawą, prezentacją stylizacji i pokazami stylistów.
 
 Natomiast w sobotę 19 października od godz. 10.00 w rzeszowskiej Cafe GUZIK przy ul. Krzyżanowskiego w trakcie Baby Swap mamy będą mogły wymieniać się ubrankami i bucikami, z których ich pociechy wyrosły, a dodatki i książeczki niepotrzebne ich maluchom zamienić na rzeczy bardziej przydatne. Na zamianę ubranek mamy mogą zabrać dzieci, dla których zaplanowano atrakcje. 
 
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja:

swap dla kobiet: szafa.pl/swap
swap dla mam: szafka.pl/swap
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy