Lifestyle

Minuta dla VIPa: Co aktorka Małgorzata Pruchnik-Chołka czyta na wakacjach

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 24.07.2015
21252_12872_Malgosia_Pruchnik_1
Share
Udostępnij
Jaką książkę najlepiej przeczytać w te wakacje? Małgorzata Pruchnik-Chołka, aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej postawiła na literaturę, w której prym wiodą kobiety, a dokładniej – są jej bohaterkami. Nasza rozmówczyni poleca też książki swojego ulubionego autora, Erica Emmanuela Schmitta, który – jej zdaniem – o kobietach pisze wspaniale. Jakie książki poleca jeszcze Małgorzata Pruchnik-Chołka? Zobaczcie koniecznie!
 
Minuta dla VIP-a to 60 sekund krótkiej i rzeczowej wypowiedzi osób znanych i związanych z Rzeszowem i Podkarpaciem. Tym razem kilka zdań poświęcają swoim ulubionym lub aktualnym wakacyjnym lekturom. W dzisiejszym odcinku gości Małgorzata Pruchnik-Chołka, aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej.
 
– Jestem kobietą i poszukuję kobiety w sobie, a w literaturze można takie przykłady znaleźć – tłumaczy Małgorzata Pruchnik-Chołka, polecając książki Erica Emmanuela Schmitta, a zwłaszcza „Kobietę w lustrze”, która jest świetną lekturą nie tylko dla pań. Drugą książką, którą rekomenduje, jest „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estés. Nie jest to łatwa lektura, więc aktorka radzi, jak ją czytać, żeby jak najwięcej z niej skorzystać. 
 
Całość do obejrzenia na YT. To zaledwie minuta. Zachęcamy do śledzenia i komentowania.
 

 
 
 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy