Lifestyle

Minuta dla VIPa. Czego dr K. Kaszuba, ekonomista, oczekuje od polityka

Anna Olech
Dodano: 13.07.2015
21188_1669_KrzysztofKaszuba
Share
Udostępnij
Czego oczekuję od polityka – nad tą kwestią pochylił się na początku tygodnia dr Krzysztof Kaszuba, ekonomista. Specjalnie dla portalu BIZNESiSTYL.pl, w Minucie dla VIP-a, zdradził, jakimi cechami według niego, powinien odznaczać się polityk i na czym skupiać w swojej działalności. Tradycyjnie już, poza słowem pisanym, także obraz i dźwięk na portalu oraz na Facebooku BIZNESiSTYL.pl. Oglądajcie koniecznie.
 
Minuta dla VIP-a, czyli krótko, rzeczowo i w 60 sekund. Tym razem kilka zdań, czego można oczekiwać od polityków. Temat coraz bardziej żywy, a to w związku z jesiennymi wyborami parlamentarnymi, przed którymi kandydaci na posłów i senatorów z pewnością się uaktywnią. Będą obiecywać, zachęcać, kusić. Ale czego my, ich wyborcy, tak naprawdę oczekujemy od nich? Według ekonomisty jest to przede wszystkim kwestia kreowania dobrego wizerunku Polski i Polaków, ale też działań w kierunku pomnażania bogactwa kraju i jego mieszkańców.

– Oczekujemy od polityków kompetencji, uczciwości i aktywności, czyli tych wszystkich cech, których tak bardzo brakuje polskim politykom, co widzimy na co dzień. Brakuje im również działań w kierunku budowania kapitału społecznego – mówi dr Kaszuba.
 
Całość do obejrzenia na YT. To zaledwie minuta. Śledźcie nas uważnie i komentujcie. 
 

 
 
 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy