Reklama

Kraj

“Debata wyborcza 2023” w poniedziałek na antenach TVP

Olga Łozińska/PAP
Dodano: 04.10.2023
Fot. PAP/Leszek Szymański
Fot. PAP/Leszek Szymański
Share
Udostępnij

Telewizja Polska organizuje w poniedziałek “Debatę Wyborczą 2023”. Do udziału w programie zostało zaproszonych sześć komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych. Wydarzenie będzie transmitowane na antenach TVP1, TVP Info i TVP Polonia – poinformowało PAP Centrum Informacji TVP.


W przesłanej PAP informacji podano, że “w poniedziałek, 9 października Telewizja Polska organizuje debatę”. “Do udziału w programie zostało zaproszonych sześć komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych” – podkreślono.

Poinformowano, że do udziału w debacie zaproszenie otrzymali: Komitet Wyborczy Bezpartyjni Samorządowcy, Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga: Polska 2050 Szymona Hołowni i PSL, KW Nowa Lewica, KW Prawo i Sprawiedliwość, Konfederacja Wolność i Niepodległość oraz Koalicyjny Komitet wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni.

Debatę poprowadzą Michał Rachoń i Anna Bogusiewicz. Wydarzenie transmitowane będzie na antenach TVP1, TVP Info i TVP Polonia od godziny 18.30.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy