Kariera

Zbierz siły i wyćwicz język

Artykuł Partnera
Dodano: 26.01.2013
1915_aiesec_univ
Share
Udostępnij
Zimowe warsztaty językowe AIESEC University w Rzeszowie już od 4 lutego. W tej edycji organizacja umożliwia naukę trzech języków obcych na różnych poziomach: angielski, hiszpański i chiński. Warsztaty dają możliwość poprawy umiejętności językowych i swobodnej komunikacji w języku obcym. Zapisy do 10 lutego na www.lernbyplay.pl

Zajęcia potrwają od 11 lutego do 29 marca i będą prowadzone w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W tej edycja oprócz zajęć w grupach można skorzystać również z zajęć indywidualnych. To szczególnie dobra opcja dla osób, które chcą przełamać bariere językową. Uczestnicy mają szanse w miłej atmosferze przełamać strach i nawiązać międzynarodowe kontakty.

“To co charakteryzuje te zajęcia to przede wszystkim duży nacisk na konwersacje i naukę nowego słownictwa. Uczestnicy też bardzo chwalą sobie wyjścia z lektorami po zajęciach, gdzie w luźnej atmosferze mogą ćwiczyć języki obce. Z relacji kursantów wakacyjnej edycji, wiem, że nadal utrzymują kontakt z lektorkami, zaś sami uczestnicy spotykają się aby praktykować rozmowy w języku angielskim, czy też hiszpańskim” – wspomina Małgorzata Gotfryd, koordynatorka poprzedniej edycji projektu.

„Oprócz standardowych zajęć, chcemy uczyć języka poprzez zabawę, któremu przyświeca nasze motto ‘Learn by Play’. Wyjście do kina na hiszpańskojęzyczny film? Proszę bardzo. Spacer po parku czy centrum handlowym? Jak najbardziej. Postaramy się o jak najciekawszą formę i możność kontaktu z językiem w różnych sytuacjach” – zapewnia Arkadiusz Bubelski, koordynator projektu AIESEC University.

Zapisy na warsztaty do 10 lutego na www.lernbyplay.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji o organizacji na www.aiesec.rzeszow.pl oraz facebook'u AIESEC Rzeszów.

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy