Kariera

AIESEC University – przełam bariery językowe

Artykuł Partnera
Dodano: 13.11.2013
Uni_Plakat_Rzeszów
Share
Udostępnij
Ile razy w swoim życiu pomyślałeś, że fajnie byłoby mówić po angielsku, hiszpańsku, francusku czy może nawet chińsku? Ile razy chciałeś nawet się uczyć, ale po kilku dniach stwierdzałeś, że wizja nauki na pamięć słówek jest silniejsza niż wizja mówienia w obcym języku i w końcu rezygnowałeś? Znamy tę sytuację. I zgadzamy się- wkuwanie słówek jest bez sensu.
 
AIESEC University to innowacyjne warsztaty językowe, organizowane po raz dziewiąty. W tym roku, Rzeszów odwiedzi aż ośmiu lektorów z siedmiu różnych krajów – Meksyk, Tunezja, Australia, Bali, Wenezuela, Rosja, Chiny! Będą oni uczyć języków, stosując zasadę Learn by Play- kreatywna edukacja.
 
W programie nie będzie wkuwania listy słówek, ani analizy sześciu różnych czasów przeszłych, będzie za to sporo zabawy i konwersacji, które pomogą Wam mówić w „obcym” języku .
 
Co sprawia, że warsztaty są tak atrakcyjne?
  • Lektorzy – których zadaniem jest nie tylko uczyć, ale również motywować. Wszyscy lektorzy to Native Speakerzy, czyli osoby, które mówią w danym języku na co dzień,
  • Cena – 220 zł za warsztaty zwykłe – zajęcia 2 razy w tygodniu,
  • 420 zł za warsztaty indywidualne – godziny ustalane indywidualne,
  • Małe grupy – czyli zero stresu, kameralna atmosfera i indywidualne podejście,
  • Language Tours – cotygodniowe wyjścia z lektorem, podczas których można ćwiczyć konwersacje również w restauracji, sklepie czy autobusie.
 
Zapisy na zimową edycję już trwają! Zapisz się już dziś na www.learnbyplay.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy