Kariera

Global Talents – program praktyk zagranicznych

Artykuł Partnera
Dodano: 04.11.2013
8701_Terminal_Jasionka_1
Share
Udostępnij
Masz już dyplom uczelni wyższej, ale nie rozpocząłeś jeszcze pracy na pełnym etacie? Posiadasz doświadczenie w obszarze IT, marketingu lub edukacji, ale chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w wielokulturowym środowisku? Skorzystaj z oferty Global Talents – programu płatnych praktyk zagranicznych AIESEC i zdobądź międzynarodowe doświadczenie.

CZYM JEST PROGRAM GLOBAL TALENTS?
 
Global Talents to międzynarodowy program praktyk zagranicznych skierowany do absolwentów studiów I lub II stopnia, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w międzynarodowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szansę realizować praktykę w następujących obszarach: Marketing, IT, oraz Education. W ramach programu można wyjechać do krajów z najprężniej rozwijającą się gospodarką – do Chin, Indii, Turcji, Finlandii, Niemiec, a z kolei na praktyki edukacyjne możesz jechać do Rosji, Włoch, Kolumbii, Brazylii  – na okres od 3 do 12 miesięcy, jednak najwięcej jest ofert 6-miesięcznych.
 
DLACZEGO WARTO WYJECHAĆ?

Dzięki AIESEC wyjechałem na praktykę do Iranu do międzynarodowej firmy GEM, gdzie zajmowałem się analizą statystyczną przeprowadzonych ankiet dla 6 krajów: Gwatemali, Iranu, Brazylii, Danii, Węgier oraz Peru. Nauczyłem się posługiwać specjalistycznym programem do sporządzania raportów statystycznych, zacząłem naukę języka perskiego, ale co najważniejsze od podszewki poznałem kulturę Iranu, której nie mógłbym zgłębić  jako zwykły turysta – opowiada Karol , student Uniwersytetu Rzeszowskiego.
 
Doświadczenie międzynarodowe zdobyte zarówno podczas wolontariatu jak i praktyk zagranicznych AIESEC nie tylko zwiększa szansę na rynku pracy oraz pozwala wyróżnić się poprzez atrakcyjny wpis do CV. Jest to także wspaniała przygoda, która prowadzi do rozwoju umiejętności interpersonalnych oraz osobistych, a także umożliwia budowanie międzynarodowej sieci kontaktów. 

Dowiedz się więcej i wypełnij zgłoszenie do 10 listopada na  www.globaltalents.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy