Kariera

Dni Kariery w Rzeszowie, czyli największe akademickie targi pracy, praktyk i staży

Artykuł Partnera
Dodano: 26.02.2014
11149_gl
Share
Udostępnij
W najbliższy wtorek, 4 marca br., odbędą się Dni Kariery skierowane do wszystkich studentów, którzy już teraz myślą poważnie o swojej zawodowej przyszłości i chcieliby poznać nieco bliżej rynek pracy, jak również potencjalnych pracodawców. Targi pracy odbędą się na Hali Podpromie, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny. 
 
Dni Kariery to projekt skierowany do studentów oraz absolwentów i ma na celu umożliwianie nawiązania kontaktów z pracodawcami, wymianę informacji oraz wzajemnych oczekiwań. Firmy biorące w nich udział są zainteresowane nawiązywaniem współpracy z młodymi, zdolnymi i ambitnymi osobami. Studenci natomiast mogą poznać tajniki przeprowadzanych rekrutacji, jak również mają okazję do nawiązania rozmowy z potencjalnymi pracodawcami, porównania ofert pracy, praktyk i staży. 
 
Organizatorem targów jest stowarzyszenie AIESEC Oddział Lokalny Rzeszów, które tworzy je przy współpracy z Międzynarodowymi Targami Rzeszowskimi – MTR. W wydarzeniu wezmą udział zarówno firmy działające na rynku lokalnym, jak również ogólnopolskim. 
 
Niewątpliwą atrakcji Targów jest możliwość skonsultowania swojego CV oraz listu motywacyjnego ze specjalistami, którzy na co dzień zajmują się profesjonalnym rekrutowaniem pracowników. 
 
Targi trwają od godziny 9 do 16. Bezpłatna rejestracja odbywa się na stronie internetowej www.dnikariery.pl. Więcej informacji można także znaleźć na wydarzeniu www.facebook.com/DniKariery.
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy