Reklama

Biznes

Prof. Grzegorz Kołodko w Rzeszowie

Aneta Gieroń
Dodano: 16.10.2014
15281_Kolodko_1
Share
Udostępnij
W niedzielę, 19 października o godz. 17 w księgarni Empik w Galerii Rzeszów będzie się można spotkać z prof. Grzegorzem Kołodką. Politykiem, ekonomistą, byłym ministrem finansów i wykładowcą w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 
Prof. Grzegorza Kołodkę większość z  nas pamięta jako wicepremiera i ministra finansów w latach 1994 – 1997 oraz ministra finansów w rządzie Leszka Millera od 2002 do 2003 roku.
Kołodko jest absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, obecnie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autorem książek i artykułów z ekonomii, ekspertem i konsultantem międzynarodowych organizacji. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Sztuki i Literatury oraz Rady Naukowej Fundacji Europejskich Studiów Postępowych.
 
Po popularnej wśród czytelników trylogii: „Wędrujący świat”, „Świat na wyciągnięcie myśli” i „Dokąd zmierza świat”, profesor Grzegorz Kołodko, zaskakuje czytelników niezwykłe szczerą opowieścią o swojej własnej historii – historii ściśle związanej z polską transformacją i towarzyszącymi jej reformami, a także z polityką. Książka „Droga do teraz” będzie tematem przewodnim niedzielnego spotkania z prof. Kołodką. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy