Reklama

Biznes

Rzeszów Business Park – nowoczesny fit-out, czyli biura idealnie zaprojektowane

Materiał Partnera
Dodano: 26.02.2019
44547_fot1-750x500
Share
Udostępnij

Niezwykła bryła biurowca przy al. Armii Krajowej w Rzeszowie stworzonego przez Invest Development jest synonimem nowoczesności, prestiżu i twórczej pracy. Najemcy otrzymali inwestycję spełniającą ich potrzeby od A do Z. Kompleksowe i komfortowe rozwiązania wspierają rozwój biznesu, zapewniając specjalistom najlepsze warunki do pracy.

Lokalizacja? Wciąż jest bardzo ważna, ale już nie tylko ona się liczy. Niezbędne standardy to długa lista udogodnień, które spełnia Rzeszów Business Park. Otwierają ją: liczne miejsca parkingowe, instalacje nawilżające i oczyszczające powietrze, szybkie windy, oraz systemy komfortowej pracy i inteligentne rozwiązania. Firmom zależy na zapewnieniu pracownikom przyjaznego, motywującego do działania środowiska, ważna jest wygoda i klimat, który sprzyja efektywnej pracy. Istotna jest możliwość automatycznego sterowania ogrzewaniem i wentylacją, odpowiednie oświetlenie i akustyka, szybki światłowód i technologie takie jak podłoga techniczna oraz sufity podwieszane, które dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Coraz bardziej liczą się energooszczędne technologie i zielone rozwiązania.

Za przeszklonymi fasadami elewacji kryje się 5 kondygnacji, na których mieszczą się biura o powierzchni najmu od 100 m² do 3 000 m². Parkingi są nie tylko obok budynku, ale również w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym, który zgodnie z filozofią eko kryje stacje ładujące samochody elektryczne, rowerownie z szatniami i łazienkami. Umieszczona tu myjnia samochodowa to wyjątkowa wygoda dla właścicieli samochodów. Z parkingu łatwo dostaniemy się do biur jedną z trzech cichobieżnych wind. Standardy bezpieczeństwa budynku są bardzo wysokie. Zarówno, jeśli chodzi o systemy BHP, jak i zabezpieczenie przed dostępem osób nieuprawnionych. Monitoring i zapis kamer uzupełniają alarmy przeciwwłamaniowe oraz System Kontroli Dostępu, wymagający użycia karty przy wchodzeniu do budynku i biur. Jednocześnie umożliwia on bezpieczne korzystanie z pomieszczeń przez 24 h na dobę.

Fot. Invest Development

Wnętrza Rzeszów Business Park dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Fit-out biura jest ważną częścią kultury organizacyjnej firmy i strategii środowiska pracy. Składa się na jej przewagę konkurencyjną i ułatwia skompletowanie „dream teamu”. Rozwiązania w biurowcu przy al. Armii Krajowej pozwalają stworzyć urozmaiconą i przemyślaną przestrzeń, sprzyjającą zarówno pracy w skupieniu, jak i burzom mózgów. Open space dzieli się na strefy o różnej wysokości dzięki podwieszanym sufitom, za którymi można schować okablowanie. Przestrzeń nie może sprawiać wrażenia bałaganu. Dlatego miejsce na kable i przewody znajduje się również pod podłogą techniczną. Jest zbudowana z modułów, więc niektóre strefy w biurze można wydzielić przez ich podniesienie. W aranżowaniu idealnego środowiska pracy wykorzystuje się także ergonomiczne meble i nowoczesne elementy wyposażenia, w przemyślany sposób stosuje wzory i barwy. Wielofunkcyjne biuro ma sprzyjać kreatywności i produktywności, współpracy, skupieniu, a także odpoczynkowi.

Dla pracowników bardzo ważne są także aspekty zdrowotne, a jednym z nich jest komfort cieplny. W Rzeszów Business Park zastosowano sterowane indywidualnie lub grupowo (zależnie od życzenia najemcy) systemy ogrzewania i chłodzenia. Właściwą wymianę powietrza zapewnia system wentylacyjny. To budynek inteligentny, integrujący różne automatyczne systemy sterujące instalacjami występującymi na obiekcie.

Jeśli dodać do tego jeszcze restaurację lunchową z menu, które uwzględni także wymagania jaroszy i wielbicieli ekologicznych produktów, Rzeszów Business Park bez wahania będzie można nazwać najbardziej komfortowym biurowcem w mieście.

Biurowiec Rzeszów Business Park zostanie oddany do użytku 1 marca 2019 roku.

Więcej informacji na stronie biurowca

Magdalena Świder-Nalepa / Opiekun Inwestycji/ +48 883 01 02 03


Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy