Reklama

Automoto

Jakość, która się opłaca. Ekonomiczna Obsługa Pogwarancyjna to oferta dla samochodów dostawczych Mercedes-Benz starszych niż 2 lata.

Materiał Partnera
Dodano: 27.11.2020
52100_eop_kv-resizer-750q75
Share
Udostępnij
Ekonomiczna Obsługa Pogwarancyjna to szereg rozwiązań, które zapewniają niezawodność w biznesie. To profesjonalny serwis pogwarancyjny dla samochodów dostawczych Mercedes-Benz. Sprawdzony pojazd, 2-letnia gwarancja na części, oryginalne oleje Mercedes-Benz i najwyższy poziom profesjonalnego serwisu gwarantują, że Twój samochód jest zawsze w najlepszej kondycji i możesz na nim polegać.

Wybierz rozwiązania, które są naprawdę korzystne – zapewniają najwyższą jakość przy najlepszej cenie.

W zakres oferty wchodzi:
Przeglądy okresowe
Pakiety Przeglądów
Wymiana wybranych części eksploatacyjnych

Przeglądy Okresowe
Przegląd okresowy wykonywany zgodnie z zaleceniami producenta składa się z:
1. kontroli sprawności pojazdu oraz jego poszczególnych podzespołów
2. wymiany oleju silnikowego i wkładu filtra oleju
3. wymiany wkładu filtra powietrza, filtra przeciwpyłkowego oraz filtra paliwa w zależności od rodzaju wykonywanego przeglądu
4. czynności dodatkowych

Pakiety Przeglądów
Wybierając Pakiet Przeglądów, masz pewność, że wybierasz najbardziej opłacalne rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo oraz utrzymanie wartości Twojego dostawczego Mercedesa. W pakiecie otrzymujesz naprzemiennie występujące po sobie przeglądy małe i duże wraz z czynnościami dodatkowymi. Częstotliwość przeglądów uzależniona jest od modelu i rocznika oraz intensywności użytkowania pojazdu.

Korzyści:
Oszczędność nawet do około 25% ceny
Jednorazowa płatność zastępująca pojedyncze faktury
Pełny zakres wymaganej obsługi przeglądowej

MobiloVan.
Wraz z kolejnymi przeglądami zyskujesz przedłużenie dostępu do bezpłatnej pomocy w trasie MobiloVan. W przypadku awarii na drodze lub problemu z uruchomieniem samochodu, jeśli to możliwe, usuwamy usterkę na miejscu awarii. W sytuacji, gdy konieczna jest naprawa w serwisie, zwracamy koszty noclegu lub pomagamy dotrzeć do celu m.in. poprzez udostępnienie pojazdu zastępczego. Zapewniamy również odbiór i zwrot Twojego pojazdu po naprawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, przez cały rok.

Pomoc na miejscu awarii
Jeśli koszt naprawy na miejscu awarii nie przekracza 600 zł brutto, pokryje go Mercedes-Benz MobiloVan. 
 
Holowanie
Jeśli pojazdu nie można naprawić na miejscu, zostanie on odholowany do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz.
 
Samochód zastępczy
W czasie, gdy Twój pojazd jest naprawiany, masz prawo korzystać przez trzy dni z samochodu zastępczego. Model, który otrzymasz, zależy od dostępności.
 
Samolot
Alternatywnie, zamiast samochodu zastępczego, oferujemy pokrycie kosztów dalszej podróży w obie strony samolotem lub koleją. W tym wypadku Mercedes-Benz zwróci do 1600 zł brutto na osobę.
 
Hotel
Jeśli wolisz poczekać, aż Twój pojazd będzie gotowy do drogi, możemy zwrócić koszty noclegu (pokój hotelowy wraz ze śniadaniem) Twojego i Twoich pasażerów przez czas naprawy – do trzech dni roboczych dla każdej osoby.
 
Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami oferty Ekonomicznej Obsługi Pogwarancyjnej u Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach, ul. Krakowska 32 ,35-111 Rzeszów

T: +48 17 860 12 20
Mogą Państwo również umówić się na wizytę serwisową online: 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy