Reklama

Automoto

MAZDA MX-30 więcej treści, więcej stylu

Źródło: MAZDA MOTOR POLAND
Dodano: 07.12.2023
  • highdefinitionhalfsize (1)_edited-Resizer-_750
Share
Udostępnij

W gamie Mazdy MX-30¹ oferuje wybór napędu w pełni elektrycznego. Zasilany technologią e-Skyactiv układ napędowy składający się z silnika elektrycznego i akumulatora litowo-jonowego o pojemności 35,5 kWh zapewnia MX-30 wyjątkowo płynną, cichą i płynną jazdę na napędzie całkowicie elektrycznym oraz zasięg do 200 km (łącznie WLTP), daleki przekraczający średni dzienny dojazd klientów europejskich.

Koncepcja stylistyczna „Human Modern” modelu MX-30 i drzwi bez słupka środkowego Freestyle otwierają nowe możliwości dla pięknych, ręcznie wykonanych form designu Kodo.

We wnętrzu znajduje się pływająca konsola środkowa z panelem sterowania klimatyzacją z ekranem dotykowym oraz unikalne materiały zaprojektowane z myślą o minimalizacji wpływu na środowisko – tapicerka drzwi wykonana z włókien uzyskanych z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu i korka zebranego z kory drzew bez ścinania.

W połączeniu z płynną jazdą MX-30 na napędzie elektrycznym, zastosowanie elektrycznego systemu G-Vectoring Control Plus (e-GVC Plus) zapewnia jeszcze większe udoskonalenie wrażeń z jazdy Mazdą.

MX-30 posiada ulepszony zestaw funkcji i-Activsense; i pomimo zastosowania drzwi freestyle bez środkowego słupka, jego nadwozie łączy w sobie wysoką wytrzymałość – w tym starannie zaprojektowaną konstrukcję chroniącą akumulator wysokonapięciowy – z efektywnym pochłanianiem energii, co zapewnia doskonałe bezpieczeństwo w przypadku kolizji.

MX-30 e-Skyactiv R-EV 2 to seryjna hybryda typu plug-in, która w dalszym ciągu oferuje klientom te same wartości, co oryginalny MX-30, a jednocześnie oferuje nowe sposoby wykorzystania samochodu jako pojazdu elektrycznego zasilanego akumulatorowo. MX-30 e-Skyactiv R-EV ma zasięg jazdy elektrycznej na akumulatorze wynoszący 85 km3, wystarczający do codziennych potrzeb, a także możliwość wykorzystania generatora umożliwiającego jazdę na długich dystansach. Cały zakres jazdy napędzany jest silnikiem elektrycznym.

Więcej informacji na temat Mazdy MX-30 oraz pozostałych modeli i usług serwisowych uzyskać można w Autoryzowanym Salonie i serwisie MAZDA D&R CZACH mieszczącym się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32.

Salon: Tel. 17 860 12 20, e-mail: czach@mazda-dealer.pl
Serwis: Tel. 17 860 12 20, e-mail: serwis.czach@mazda-dealer.pl
https://www.mazda-rzeszow-czach.pl/

Foto: Mazda Motor Poland

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy