Reklama

Automoto

NOWY PEUGEOT PARTNER – DLA PROFESJONALISTÓW

Adam Cynk
Dodano: 21.02.2019
44521_tytulowe750x400v3
Share
Udostępnij

Nowy PEUGEOT PARTNER otrzymał tytuł International Van of the Year 2019 (Międzynarodowy Samochód Dostawczy Roku 2019). Tytuł ten jest owocem ogromnego zaangażowania pracowników PEUGEOT w projekt wpisujący się w strategię rozwoju marki.

Nowy Peugeot Partner swoją stylistyką nawiązuje do osobowych samochodów marki, między innymi do nowego PEUGEOT Riftera. Nowy PEUGEOT Partner Furgon został zbudowany na platformie EMP2 i jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – STANDARD o długości 4,40 m i LONG 4,75 m. Poza typowymi wersjami nowy PEUGEOT PARTNER Furgon po raz pierwszy oferuje wersje specjalne, które odpowiadają na potrzeby niektórych branż. 

Może cię zainteresować

Reklama

Wersja GRIP jest doskonale przystosowana do poruszania się w trudnym terenie i przewożenia ciężkich, brudnych, długich przedmiotów, przy jednoczesnej konieczności przewozu trzech osób. Ładowność w tej wersji jest zwiększona do pełnej tony a prześwit jest fabrycznie zwiększony. 

Wersja ASPHALT jest przeznaczona dla klientów spędzających dużo czasu za kierownicą i pokonujących wiele kilometrów, którym zależy przede wszystkim na komforcie i bezpieczeństwie. Nowy model  oferuje wysokiej klasy wnętrze i niespotykany w tej klasie poziom wyposażenia. Po raz pierwszy w samochodzie z tego segmentu zastosowano nowatorski system PEUGEOT i-Cockpit®, składający się z kompaktowej kierownicy, wysoko umieszczonych zegarów i 8-calowego wyświetlacza dotykowego. 

Nowy PEUGEOT Partner Furgon jest wyposażony m.in.. w: adaptacyjny tempomat ACC, rozszerzony system rozpoznawania znaków drogowych i ograniczenia prędkości, alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system kontroli uwagi kierowcy. Nowy Peugeot Partner może mieć na pokładzie nawet dwie kamery – jedną przekazującą obraz zza pojazdu i drugą obserwującą sytuację z boku, po stronie pasażera tzw.Surround Rear Vision. Dostępna jest też nawigacja 3D online. Wyposażono go także we wskaźnik przeciążenia samochodu, który pozwala uniknąć przekroczenia dopuszczalnej ładowności – to unikatowe wyposażenie w skali całego rynku samochodów dostawczych, niezależnie od segmentu. 

Nowy PEUGEOT Partner Furgon jest dostępny z nowoczesnymi silnikami Diesla BlueHDI, a od połowy 2019 roku również z benzynowymi PureTech.

Do 2 marca w salonie Peugeot Król – Knapik w Rzeszowie przy alei Armii Krajowej 60 odbywają się dni profesjonalistów, podczas których można zapoznać się ze specjalnymi ofertami dla firm. Pełna gama samochodów dostawczych, jak i osobowych dostępna jest w stałej ofercie tego salonu. Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie od chwili zakupu samochodu, do obsługi serwisowej i posprzedażnej.

Król-Knapik Sp. z o.o. 

al. Armii Krajowej 60

35-307 Rzeszów

tel. 17 862 79 58

www.krol-knapik.peugeot.pl

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy