Reklama

Lifestyle

Z Jasionki poleciał pierwszy samolot do Czarnogóry

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 30.06.2023
  • Fot. Pixabay
Fot. Pixabay
Share
Udostępnij

W czwartek 176 pasażerów poleciało na wakacje pierwszym rejsem z Jasionki do Podgoricy. Stolica Czarnogóry to kolejna nowość w siatce połączeń podrzeszowskiego lotniska, które latem oferuje ponad 20 kierunków do 12 krajów.

Pierwszy samolot Airbus A320 zabrał na pokład niemal komplet, 176 pasażerów.

Cieszymy się z rozwoju współpracy z Air Montenegro oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka w sezonie 2023 przyznała Estera Sobalkowska, dyrektorka ds. produktu w Rego-Bis. Jak widać po zapełnieniu samolotu, coraz więcej turystów chce odkrywać uroki tego pięknego kraju. Z tego powodu zdecydowaliśmy się w obecnym sezonie zaoferować naszym klientom połączenia do Czarnogóry nie tylko z Katowic, ale również i z Rzeszowa.

Loty z Jasionki do Czarnogóry

Jasionka jest drugim polskim lotniskiem, który korzysta z usług tego touroperatora, specjalizującego się w lotach na Bałkany. Pierwszy rejs uczczono salutem wodnym od lotniskowej straży pożarnej oraz upominkami od biura podróży i lotniska.

Czarnogóra idealnie wpisuje się w trend podróżowania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, a dwugodzinny lot samolotem jest świetną alternatywą do długich podróży samochodem. Lepiej ten czas wykorzystać na wypoczynek mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Kolejne rejsy do Podgoricy zaplanowane są na czwartki, do 28 września. Latem z portu lotniczego w Jasionce można dostać się czarterami do Czarnogóry, Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii oraz – połączeniami regularnymi – do USA, Włoch, Chorwacji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Gdańska.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy