Reklama

Lifestyle

Sri Lanka – egzotyczna trasa z lotniska w Jasionce

Aneta Gieroń
Dodano: 11.11.2023
Fot. Pixabay
Fot. Pixabay
Share
Udostępnij

Biuro podróży Join Up! od 25 grudnia wprowadza ofertę przelotów z lotniska w Jasionce na Sri Lankę.

Czarterowe loty realizowane będą liniami SkyUp Airlines posiadającymi w swojej flocie Boeingi 737 oraz 737 MAX. Szacunkowy czas podróży to 11 godzin i 15 minut, a docelowym porem lotniczym będzie położone na południu wyspy, lotnisko Mattala Rajapaksa. Zaplanowano 11 rotacji samolotu, w poniedziałki i czwartki co półtora tygodnia, do 8 kwietnia włącznie. Pasażerowie mogą wybrać opcje pobytu na 10 dni lub trzy tygodnie. Oferty dostępne są na stronie joinup.pl.

Wyspa na Oceanie Indyjskim słynie z urokliwych pozostałości po starożytnej cywilizacji, złotych plaż, plantacji herbaty, kauczuku czy palmy kokosowej oraz architektury kolonialnej z czasów, gdy rządzili tu Portugalczycy, Holendrzy i Anglicy.

– To obecnie najbardziej egzotyczna, transkontynentalna trasa czarterowa oferowana z naszego lotniska mówi Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Gdzie polecimy z lotniska w Jasionce

– Mieszkańcy Podkarpacia i sąsiednich regionów chcą także w sezonie zimowym bezpośrednio z Rzeszowa latać na urlop do odległych ciepłych destynacji. Mam nadzieję, że Join Up! oraz inni touroperatorzy będą rozwijać tego typu ofertę w kolejnych sezonach – dodaje Hamryszczak.

W zimowej ofercie są też loty czarterowe do egipskich kurortów: Hurghady, Marsa Alam i Sharm El Sheikh, organizowane we współpracy z biurami podróży Anex, Coral Travel i JoinUp! Wśród 10 połączeń regularnych najpopularniejsze są loty do Włoch – PLL LOT do Mediolanu oraz Wizz Air do Rzymu. Embraery narodowego przewoźnika na krajowej trasie do Warszawy będą kursować aż 28 razy w tygodniu, zaś kolejnym hubem jest Monachium, dokąd codziennie nadal latać będą Bombardiery Lufthansy. Sześć obsłuży zaś Ryanair, który swoje Boeingi wysyła do Londynu (Stansted i Luton), Manchesteru, Bristolu oraz East Midlands w Wielkiej Brytanii oraz do Dublina (Irlandia).

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy