Lifestyle

Minuta dla VIP-a: Barbara Gromadzka o potencjale turystycznym Rzeszowa

Katarzyna Grzebyk
Dodano: 28.05.2015
19906_Barbara-Gromadzka
Share
Udostępnij
Czy Rzeszów jest miastem atrakcyjnym turystycznie? Czy ma potencjał, który może przyciągać turystów? Jakie miejsca w stolicy Podkarpacia warto zobaczyć? Barbara Gromadzka, nauczycielka w Zespole Szkół Gospodarczych, która Rzeszów zna doskonale, uważa, że miasto jest pełne wspaniałych zabytków świadczących o bogatej historii Rzeszowa. Dla niej jednak najpiękniejszym miejscem jest… Koniecznie zobaczcie na portalu oraz na Facebooku BIZNESiSTYL.pl.
 
Minuta dla VIP-a to 60 sekund krótkiej i rzeczowej wypowiedzi osób znanych i związanych z Rzeszowem i Podkarpaciem. Tym razem te kilka zdań poświęcają odpowiedzi na pytanie: W czym tkwi potencjał turystyczny Rzeszowa? O odpowiedź poprosiliśmy Barbarę Gromadzką, rzeszowiankę, nauczycielkę w Zespole Szkół Gospodarczych. 
 
– Od roku 1354 upłynęło sporo czasu, więc dziwne byłoby gdyby Rzeszów miał skromny potencjał turystyczny – mówi Barbara Gromadzka. Jej zdaniem, historia Rzeszowa skrywa się w zabytkach, w kamienicach, ratuszu, podziemnej trasie, kościołach. Barbara Gromadzka ma swoje ulubione miejsce w Rzeszowie. Jest to miejsce, gdzie najwspanialej wyznaje się uczucia…
Całość do obejrzenia na YT. To zaledwie minuta. Zachęcamy do śledzenia i komentowania.
 


Share
Udostępnij

Nasi partnerzy