Reklama

Lifestyle

We wtorek Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie. Online

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 22.04.2024
Fot. Tadeusz Poźniak
Fot. Tadeusz Poźniak
Share
Udostępnij

We wtorek, 23 kwietnia o godz. 18.00 Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie, zabawa dla miłośników miasta. Test jest online, a pula nagród to 6 tys. zł oraz cenne nagrody rzeczowe.

By wziąć udział w teście, nie trzeba się nigdzie wcześniej zgłaszać, wystarczy o wyznaczonej godziny usiąść przed komputerem z dobrym dostępem do sieci.

Do rozwiązania będzie 60 pytań zamkniętych. Do każdego pytania zostaną zaproponowane cztery odpowiedzi, z których wskazać należy tylko jedną, poprawną. Wygrywa ten, kto odpowie poprawnie na najwięcej pytań, a w przypadku większej liczby osób z identycznym wynikiem, o wygranej zdecyduje czas. Zwycięży ta osoba, która test rozwiąże szybciej.

Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie. Kto może w nim wziąć udział?

Test jest dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, znają historię Rzeszowa i interesują się życiem codziennym, politycznym, gospodarczym, społecznym i kulturalnym. Wykluczonymi z udziału w teście są laureaci z poprzednich lat.

Wykluczonymi z udziału w teście są także pracownicy organizatora testu, czyli “Gazety Wyborczej” i ich rodzina, osoby, które brały udział w przygotowaniu testu,  ich rodziny, a także pracownicy Urzędu Miasta Rzeszów i podległych mu jednostek.

Test zostanie opublikowany o godz. 18 we wtorek 23 kwietnia na serwisie rzeszow.wyborcza.pl. Należy wówczas wejść na zamieszczony na stronie link, wpisać swój adres e-mail, zaakceptować regulamin i odpowiedzieć na 60 pytań. Czas odpowiedzi na pytania wynosi 30 minut.

Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie. Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Pierwsza nagroda w tym roku to 3 tys. zł brutto oraz nagroda rzeczowa od partnera Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie – firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego – odkurzacz pionowy marki Bosch BCS711EXT wartości 1699, 99 zł brutto. Laureat drugiego miejsca otrzyma 2 tys. zł brutto oraz blender marki Bosch MSM6M821 wartości 499 zł brutto. Za trzecie miejsce jest nagroda 1 tys. zł brutto oraz kapsułkowy ekspres do kawy marki Bosch wartości 279 zł brutto.

Organizatorem Wielkiego Testu Wiedzy o Rzeszowie jest “Gazeta Wyborcza”, a partnerami Rzeszów Stolica Innowacji oraz firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy