Biznes

Już dzisiaj rozdamy statuetki dla Najbardziej Wpływowych Podkarpacia

Aneta Gieroń
Dodano: 17.11.2018
42171_gala
Share
Udostępnij
17 listopada 2018 r. w Filharmonii Podkarpackiej Dwumiesięcznik Podkarpacki VIP Biznes&Styl rozda prestiżowe statuetki dla Najbardziej Wpływowych Podkarpacia 2018 w kategoriach:  VIP Biznes, VIP Kultura, VIP Polityka i  VIP Odkrycie Roku wykonane przez znanego artystę, Macieja Syrka. Okazja jest wyjątkowa, bo tego wieczoru nasz magazyn świętował będzie także swoje 10. urodziny.
 
Wielka Gala VIP-a już na stałe wpisała się w kalendarz największych imprez biznesowo-towarzyskich na Podkarpaciu, gdzie w jednym miejscu i czasie pojawią się przedstawiciele świata biznesu, nauki, kultury, mediów i polityki.
 
W trakcie Gali VIP wręczymy  statuetki w kategoriach:  VIP Biznes, VIP Kultura, VIP Polityka i  VIP Odkrycie Roku 2018. Odbiorą je osoby nominowane przez naszych Czytelników oraz bohaterów artykułów z lat poprzednich, ale ostatecznie wybrane przez Kapitułę w skład której weszli: prof. Marek Koziorowski, prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Rzeszowskiego; prof. Grzegorz Budzik, prorektor ds. Nauki Politechniki Rzeszowskiej; Prof. Piotr Tutka, ekspert w dziedzinie  farmakologii klinicznej, wykładowca Uniwersytetu Rzeszowskiego; dr Krzysztof Kaszuba, ekonomista; mec. Jerzy Borcz, adwokat; Krystyna Lenkowska, anglistka i poetka; Aneta Gieroń  oraz Alina Bosak, przedstawicielki magazynu VIP Biznes&Styl.
 
Na Gali z recitalem wystąpi też Jacek Wójcicki, po którym zaplanowane jest wspólne krojenie tortu z okazji 10. urodzin magazynu VIP Biznes&Styl oraz bankiet.
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy