Reklama

Automoto

OMODA odnotowuje kolejne rekordy sprzedaży.  Na początku 2024 roku trafi też do pierwszych polskich klientów

Źródło: OMODA Poland
Dodano: 25.08.2023
main1-Resizer-750Q75
Share
Udostępnij

Tylko w lipcu 15 735 modeli OMODA trafiło na rynki zagraniczne i jest to ponad 10-procentowy wzrost w stosunku do czerwca. Łącznie od początku roku ponad 86 000 pojazdów dostarczono do zagranicznych klientów. Wiąże się to z dynamicznym planem ekspansji poza Chiny – marka trafiła w tym roku m.in. do Hiszpanii, Meksyku, RPA i Chile. Na początku przyszłego roku będzie dostępna również w Polsce. 

Lipiec upłynął pod znakiem dalszej ekspansji zagranicznej. Pierwszy pokazowy model trafił do Włoch, które są kolejnym krajem na mapie rozwoju marki, a do Hiszpanii trafiła kolejna partia samochodów przeznaczona do sprzedaży. Obecnie modele OMODA są dostępne na 14 rynkach na całym świecie.

Plany ekspansji dotyczą również Polski. Inauguracyjny model OMODA 5 pojawi się w kraju do końca listopada i do pierwszych polskich klientów trafi już na początku przyszłego roku. Producent planuje otworzyć 30 punktów sprzedaży w głównych miastach w pierwszym etapie, z dodatkowymi miejscami w drugim. Pierwszy salon OMODA będzie otwarty w Warszawie.

Na start – OMODA 5

Pierwszym modelem dostępnym w Polsce będzie crossover OMODA 5. ​​Auto w Polsce zadebiutuje z silnikiem 1.6 TDGi o mocy 197 KM i automatyczną skrzynią biegów, która będzie napędzała przednią oś. Samochód wyróżnia się nowoczesną stylistyką, zaawansowaną technologią oraz bezpieczeństwem (5 gwiazdek Euro NCAP) – wszystko, aby zapewnić maksymalną przyjemność z jazdy.

OMODA 5 charakteryzuje się diamentowym grillem oraz dynamiczną sylwetką w stylu fastback. ​​W standardowym wyposażeniu są m.in. fotele z imitacji skóry, podwójne wyświetlacze LCD o przekątnej 10,25 cala, inteligentny asystent głosowy i adaptacyjny tempomat.

W drugiej kolejności będzie dostępna również wersja elektryczna oraz inne modele producenta pod inną marką – JAECOO z większymi modelami J7 i J9, które będą dostępne kolejno w pierwszym i drugim kwartale 2024 roku.

OMODA

W nazwie OMODA litera “O” uosabia zaskoczenie i żywiołowość, symbolizując również niezbędny element życia: Tlen. “Moda” wywodzi się od “Modern”, obejmując stylowe trendy, oznaczając zrównoważony styl życia nowego pokolenia i stanowiąc przykład świadomości ekologicznej i awangardowej mody.

Kierując się globalną perspektywą, OMODA pomysłowo stworzyła koncepcję ekosystemu “O-universe”. Ta unikalna struktura wspiera komunikację między marką a użytkownikami, służąc jako ekskluzywny emblemat społeczny OMODA. Jego celem jest nawiązanie bardziej serdecznych kontaktów z użytkownikami na całym świecie, objęcie różnych kultur i wspólne kształtowanie aspiracyjnego, eleganckiego stylu życia.

OMODA doskonale rozumie życie dzisiejszej globalnej młodzieży. Marka angażuje się w życie nowego pokolenia, łamiąc normy obowiązujące w sferze fizycznej. Uwalnia to najnowocześniejsze projekty i futurystyczną technologię motoryzacyjną przeznaczoną dla młodych użytkowników z pokolenia Z.

Foto: OMODA Poland

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy