Reklama

Automoto

Nowa generacja DUCATO w pracy

Artykuł sponsorowany
Dodano: 11.02.2015
25921_068-750x466
Share
Udostępnij
Od połowy tego roku, na rynku motoryzacyjnym gości najnowsza, szósta wersja bestsellera Fiata: Nowe Ducato. Model oferujący jeszcze więcej technologii, większą efektywność i wartość, by sprostać nowym oczekiwaniom Klientów nim pracujących.

Nowy Fiat Ducato to WIĘCEJ nowinek technologicznych z inteligentnymi rozwiązaniami, aby poprawić pracę i funkcjonowanie wewnątrz samochodu. Samochód wyposażono w obrotowy fotel  kapitański kierowcy i w nowe siedzenia pokryte nieplamiącym się materiałem tapicerki i zapewniające najwyższy w swojej klasie komfort jazdy. W konsolę centralną wbudowano nowy uchwyt na kubek. Nowy Ducato oferuje też fabrycznie montowany uniwersalny uchwyt do urządzeń mobilnych pośrodku deski rozdzielczej, na takie urządzenia jak smartfony, tablety, jak i notatnik.
 
Nowy Fiat Ducato to WIĘKSZA efektywność, dzięki większej ładowności i większemu dopuszczalnemu naciskowi na osie, mniejsze zużycie paliwa i najniższą emisję spalin w segmencie, połączone z wysokimi osiągami gamy najnowszej generacji silników Multijet. Udało się zredukować masę własną pojazdu o 20 kg (w wersjach podwozia do zabudowy), pomimo  wzrostu ciężaru wynikającego ze wzmocnień nadwozia. Tylne zawieszenie z materiałów kompozytowych (oferowane w tej kategorii pojazdów wyłącznie w Nowym Ducato) pozwala na dalszą redukcję masy własnej o kolejne  15 kg.
 
Zmniejszona masa własna pojazdu oznacza również obniżenie zużycia paliwa i emisji CO2, niezależnie od silnika. Sprzyja temu zastosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska, jak np. opon o obniżonych oporach toczenia, oleju silnikowego o niskiej lepkości oraz pierścieni tłokowych o niskim współczynniku tarcia.
 
Nowy Fiat Ducato to WIĘKSZA wartość, dzięki projektowi ukierunkowanemu na wymagania Klientów i warsztatów zajmujących się zabudową, poprawę jakości, trwałości i osiągów, i w konsekwencji zmniejszenie kosztów utrzymania i napraw oraz niższy spadek wartości.
 
Fiat Professional oferuje najszerszą na rynku gamę pojazdów o napędzie na przednie koła pod kątem potrzeb szerokiej Klienteli. Do wyboru jest osiem różnych pojemności wersji furgonów – od 8 do 17 metrów sześciennych – o wiodących parametrach w swojej kategorii. Nowy Fiat Ducato dostępny jest  w 4 długościach i 3 wysokościach dla furgonów oraz 6 długościach podwozia pod zabudowę.
 
Nowością jest  najwyższa dopuszczalna masa całkowita Ducato w kategorii  pojazdów wyposażonych w tylną oś z pojedynczymi kołami (w odróżnieniu od bliźniaczych) – wartość ta to 4,25 tony dla wersji Maxi – najwyższe dopuszczalne obciążenie na przednią oś (do 2100 kg) i tylną oś (podwyższone do 2500 kg) oraz rekordowa ładowność użytkowa (do 2,1 tony dla wersji Furgon).
 
Gama Nowego Ducato obejmuje ponadto nowe wersje wywrotki trójstronnej i siedmioosobowej brygadówki, a także nowe wyposażenie opcjonalne, m.in.  stały lub wypinany hak holowniczy i ułatwiający załadunek stopień wejściowy, pozwalający jeszcze bardziej obniżyć próg załadunkowy.
 
Szukaj Nowego Ducato dostępnego „od ręki” w Autoryzowanym Salonie:
 
AUTO-RES – Miłocin / Rzeszów lub na stronie www.auto-res.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy