Reklama

Automoto

Partner Tepee: samochody idealne do pracy

Artykuł promocyjny
Dodano: 21.03.2016
25778_BiS
Share
Udostępnij

Nowy model jest wzorcowy pod względem ładowności i komfortu w codziennej eksploatacji, oraz wartości, które zadecydowały o jego sukcesie, takich jak niezawodność, elastyczność i liczne możliwości dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb.

Zalety i niezawodność potwierdzone przez klientów

Może cię zainteresować

Reklama

PEUGEOT Partner i Partner Tepee są owocem doświadczeń zebranych podczas prawie 20 lat eksploatacji przez klientów wykorzystujących samochody w pracy i życiu rodzinnym, od momentu wprowadzenia do sprzedaży pierwszej generacji tego modelu. 

Z jednej strony klienci biznesowi doceniają wymiary dostępnej przestrzeni ładunkowej i modularne wnętrze modelu Peugeot Partner, z drugiej wyrażają także zadowolenie z braku usterek, niskich kosztów eksploatacji oraz optymalnego stosunku ceny do wyposażenia tego narzędzia pracy.

Samochody przejechały ponad 6 milionów kilometrów, co odpowiada bardzo intensywnej eksploatacji przez klientów w najbardziej wymagających warunkach.

Zawsze gotowy dostosować się do Twoich potrzeb lub chęci

Nowy PEUGEOT Partner Tepee dostępny jest w wersji z 5 lub 7 niezależnymi fotelami, 3 wyjmowanymi fotelami w drugim rzędzie, a także z 2 fotelami (także wyjmowanymi) w trzecim rzędzie (w wersji 7-miejscowej). Partner Tepee ma płaską podłogę i przestrzeń ładunkową o pojemności od 675 do 3000 l, co stanowi jeden z najlepszych wyników w tej kategorii.

Załadunek bagażnika jest łatwy w każdych warunkach, dzięki dużej tylnej klapie z niespotykaną w tym segmencie otwieraną szybą.

Nowoczesne technologie zapewniające funkcjonalność i wydajność

Nowe silniki benzynowe VTi i wysokoprężne BlueHDi rozwijają moc od 75 do 120 KM. Silniki te odpowiadają na potrzeby związane z każdym możliwym zastosowaniem samochodu, przy średnio o 15 proc. niższym spalaniu i poziomie emisji CO2 w stosunku do jednostek poprzedniej generacji.

Silniki BlueHDi gwarantują optymalną przyjemność z prowadzenia dzięki większemu momentowi obrotowemu i większej mocy, a także dzięki zastosowaniu manualnej skrzyni biegów o 6 przełożeniach w wersji BlueHDi 120. 

Systemy bezpieczeństwa i wspomagające prowadzenie

Poza standardowymi systemami bezpieczeństwa, takimi jak ABS, system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli trakcji ESP z ASR i układem Hill Assist oraz system bezpośrednio wykrywający spadek ciśnienia w oponach za pomocą czujników ciśnienia w każdej z opon, nowy PEUGEOT Partner oferuje system aktywnego hamowania Active City Brake, umożliwiający automatyczne hamowanie w przypadku zagrożenia kolizją.

Nowe wyposażenie pomaga zapobiegać wypadkom lub ograniczać ich następstwa, ma też pozytywny wpływ na wysokość składki ubezpieczeniowej.

Poza dostępnym systemem czujników cofania z tyłu, nowy PEUGEOT Partner jest wyposażony w system wspomagania parkowania przodem i w kamerę cofania, oferowaną w opcji. 

Grip Control (dostępny opcjonalnie) to system wspomagający właściwości trakcyjne samochodu, który ciągle jest wyznacznikiem standardu dla całego segmentu i pozwala zachować napęd na drogach o słabej przyczepności.

Mobilne biuro: funkcjonalne i połączone z siecią

W kabinie zostały rozmieszczone schowki o łącznej pojemności blisko 60 litrów, które są do dyspozycji pasażerów i kierowcy. Zamykany schowek w górnej części deski rozdzielczej i stolik do pisania w składanym oparciu środkowego fotela ułatwiają pracę użytkowników.

Aby sprostać nowym potrzebom teleinformatycznym, pojazd oferuje najbardziej przydatne mobilne rozwiązania, takie jak:

  • 7-calowy ekran dotykowy, zintegrowany z deską rozdzielczą (dostępny w standardzie w trzecim poziomie wykończenia i w opcji w drugim poziomie) łącze Bluetooth, gniazda USB i jack, funkcje rozpoznawania głosu i funkcję MirrorScreen, działającą z kompatybilnymi smartfonami. 
  • Dostępna w opcji nawigacja z zainstalowanymi mapami Europy posiada możliwość wyświetlania ograniczeń prędkości i informacji o ruchu drogowym.

Użyteczne usługi i wzorcowa elastyczność

Peugeot Partner oferuje szeroki wybór wersji nadwozia: 2 długości L1 – 4,38 m i L2 – 4,63 m, wersja z wydłużoną kabiną, składaną kanapą w drugim rzędzie, a także wersja z podwoziem z kabiną pod zabudowę.

PEUGEOT Partner odznacza się dużymi możliwościami zmiany konfiguracji i przestrzenią ładunkową, która wyznacza standardy w swojej kategorii.

Dzięki wzorcowej szerokości użytkowej (między nadkolami), wynoszącej odpowiednio 1,62 i 1,23 m, PEUGEOT Partner jest w stanie pomieścić w wersji krótkiej L1 2 europalety.

Ładowność waha się między 625 a 890 kg w wersji L1, a w wersji L2 sięga 750 kg, co jest jednym z najlepszych wyników w segmencie.

Dzięki zastosowaniu kanapy Multiflex, nowy PEUGEOT Partner zachowuje swoje unikalne możliwości zmiany konfiguracji. Ten unikalny w segmencie furgonetek element wyposażenia, wielokrotnie kopiowany, choć bez pełnego powodzenia, umożliwia:

  • przewożenie 3 osób w pierwszym rzędzie foteli; ta praktyczna możliwość jest bardzo doceniana przez firmy, które mogą przewozić np. pracowników z jednej budowy na drugą i optymalizować przejazdy;
  • uzyskanie całkowicie płaskiej podłogi, dzięki czemu przestrzeń ładunkowa zwiększa się o 400 litrów, a długość użytkowa przekracza 1,20 m, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości przewożenia dwóch pasażerów, dzięki wykorzystaniu składanego środkowego fotela;
  • siedzenie bocznego fotela można całkowicie unieść, aby umożliwić przewożenie wysokich przedmiotów;
  • funkcja mobilnego biura – składane oparcie środkowego fotela kryje stolik do pisania.
  • dodatkowy schowek, który można zabezpieczyć kłódką.

Nowy salon Peugeot w Rzeszowie

Brakującą od pewnego czasu w Rzeszowie markę Peugeot odbudowała firma Król-Knapik. Nowy salon usytuowany jest przy al. Armii Krajowej 60, gdzie można uzyskać szczegółową ofertę na te oraz pozostałe modele z gamy samochodów Peugeot. 

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy