Reklama

Automoto

Nowy Mercedes klasy V

Anna Olech
Dodano: 30.06.2014
13384_Mercedes_117
Share
Udostępnij
W piątkowy wieczór w Hotelu Rzeszów salon Mercedes-Benz D&R Czach zaprezentował nowy model tej marki w klasie V. Samochód zachował charakter poprzednika, ale jakość i komfort to zupełnie inny wymiar motoryzacji. 

Niemiecki producent reklamuje tego vana jako klasę S, lecz większych rozmiarów. I rzeczywiście wykończenia kabiny i wyposażenia nie powstydziłby się chyba żaden model osobowy. Jego zaletą jest doskonale rozplanowany kokpit, który wygląda jakby wykonano go z jednego elementu, centrum sterowania to panel z obrotowym kontrolerem i touchpadem, a ekran nawigacji w najwyższej wersji ma przekątną aż 8,4 cala. Wyposażenie wewnętrzne można dowolnie dobierać do własnych potrzeb, a przestrzeń samochodu swobodnie aranżować. 
 
Van Mercedesa mieści 8 osób, które mogą podróżować bardzo wygodnie. Dlatego właśnie jest to doskonała motoryzacyjna propozycja dla rodzin lub osób uprawiających sporty. Ale Mercedes nowej klasa V doskonale nadaje się dla biznesu i z powodzeniem można go włączyć do firmowej floty. Ze swoim nowoczesnym wyglądem i komfortowym wyposażeniem może pełnić rolę luksusowego minibusa. 
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy